lek. dent. Piotr Fabrycy

Sympatyczny człowiek, bardzo żartobliwy, wyrozumiały, cierpliwy, uśmiechnięty. Podjął się leczenia moich zębów za co jestem Mu bardzo wdzięczna. Mam wiele problematycznych zębów, stan się pogarsza, a Doktor robi wszystko co może by każdą sztukę uratować, by nie dopuścić do wyrwania. Zawsze potwarz, że wyrwanie zęba to ostateczność. Dziękuję , Doktorowi za kilka ładnych już lat pracy nade mną.

Leczę się u pana doktora od 7 lat. Uratował mi wiele zębów. Wspaniały człowiek i lekarz. Mistrz w swoim fachu! Wczoraj skończył prace remontowe mojego przedniego górnego uzębienia, efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania!

Bardzo dobry dentysta, szczerze zainteresował się tragicznym stanem mojego uzębienia, w tym postępującą paradontozą i wiele zębów uratował. Przy tym bardzo miły człowiek. Poleciłabym każdemu.

To jest mój ulubiony lekarz. Uprzejmy, wesoły, żartobliwy. Przed tym lekarzem miałam lęk przed leczeniem zębów (szczególnie w przychodniach publicznych). A ten człowiek nie tylko wyleczył moje zęby, ale i mój lęk. Szczerze bardzo polecam!!! Tylko szkoda, że nie zajmuje się on także innym leczeniem zęba (np.leczenie kanałowe)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134