prof. dr hab. n. med. Piotr Fiedor

Chirurg transplantolog

Pan Profesor to człowiek ogromnej wiedzy i empatii. Niezwykle zaangażowany w leczenie. Jako jedyny lekarz dał nam nadzieję. Dzięki Niemu mój mąż żyje. Bezinteresowny. Panie Profesorze bardzo dziękujemy i życzymy zdrowia.

W 2011 roku leczyłem u tego lekarza kłykciny odbytu. Stanowczo odradzam. 8 Tys. Zł operacja, wyciał śluzówkę zamiast wypalić kłykciny. W efekcie po 2tyg. Kłykciny powróciły ze zdwojona sila. Dr. Fiedor stwierdził, że to bliznowce a nie kłykciny ale I tak trzeba je usunac. Usuwal dwie "sztuka" na miejscowym znieczuleniu za 2 tys. Zł! Po czym stwierdził, że nie wyśle tego do badań cytologicznych Bo to bliznowce. Naszczeście znalazłem innego lekarza, który był przerażony sposobem pseudo leczenia, a owe bliznowce były kłykcinami (dodam, że dr. Fiedor nigdy nie zbadał mine anorak open, żeby sprawdzić czy kłykciny umiejscowienie sa głebiej, a okazało się, że tak właśnie było). Dziś wiem, że Fiedor naciagnał mine na kasę bez skrupułów okłamujac. Nie twierdzę, że w leczeniu inch chorób jest nieskuteczny ale za kłykciny nie powinien się zabierać, zrobił mi więcej krzywdy niż pożytku. Przez jego partactwo mój stan pogorszył się powodujac dalsze kaplikacje zdrowotne ( leczone dwa lata).
Za to co mi zrobił powinien ponieść kare. Dodam, że przelewy szły na jego prawatne konto, bez potwierdzenia, bez rachunku. Dr. Fiedora radzę unikać!

Wspaniały lekarz, godny polecenia. Jest to lekarz do którego mam pełne zaufanie. Dla mnie ma złote ręce, które leczą. Ogromne zaangażowanie w pracę i problem pacjenta.Gorąco polecam.

objął pełną opieką w sytacji,kiedy wiele placówek medycznych i szpitali w Polsce odmówiło mi pomocy. Operował mnie i dzięki niemu żyję.

Prof. Piotr Fiedor jest świetnym jak równierz profesjonalnym chirurgiem dba o pacjętów swoją pracą i sercem jest bardzo zaangażowany w ratowanie życia chorym pacjętom. Jego skromność i upur w leczeniu chorych to najważniejsza z cech prawdziwego lekarza.