Piotr Frelich

Laryngolog

2,7
2,7
1,3

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza - leczył mnie kilka miesięcy na zapalenie ucha środkowego metodą prób i błędów w efekcie poszłam prywatnie do innego i ten mnie podleczył (niestety okazało się, że wskutek złego leczenia mam dziurę w błonie bębenkowej) bo nie dało się inaczej.

mój problem dytyczył zatok leczonych już niejednokrotnie, pan doktor przepisał mi środki do inhalacji. po wykupie recepty okazało się iż lek ten jest w szklanych ampułkach kltóre podaje się jedynie dożylnie lub domieśniowo w formie zastrzyków (ulotka). w internecie również nie znalazłem by ktoś się nim inhalował...także nie polecam tego pana nikomu i polecam zawsze sprawdzanie ulotki

Doktor moze nie nalzey do najmilszych ale stara sie wysluchac hitorie choroby oraz wytlumaczyc powody itp, niestety jako ze moja choroba ucha praktycznie wogoole nie ustepuje od paru lat i jest juz 2gi lekarz, ktory zachowuje sie jak by nie bylo problemu, moze i jest dobry przy prostych problemach ale zdecydowanie nie polecam przy komplikacjach. Bycie doktorem wydaje sie byc dla niego tylko zwodem, nie misja pomagania pacjentom :/