prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalejprof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej

Ortodonta

Moją największą pasją jest nauka, zarówno ta przez duże "N", czyli prowadzenie badań naukowych, jak i ta przez mniejsze "n", czyli ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Dzięki pasji zostałem w 1986 roku laureatem I miejsca Olimpiady Biologicznej. Uprawniło mnie to, jako jedynego spośród kilkuset osób, do studiowania na Akademii Medycznej w Warszawie bez egzaminów wstępnych. Studia stomatologiczne (1986-1991) ukończyłem jako jeden z najlepszych studentów na roku. Pasji również zawdzięczam ...

Wszystkim którzy marzą o prostym i pięknym uśmiechu polecam profesora Fudaleja. Genialny lekarz i człowiek. Drugiego takiego nie ma :)

Profesjonalny personel i sprzyjająca leczeniu atmosfera ;))) Szczególne podziękowania dla profesora Fudaleja i p. Ani :)

To najlepszy ortodonta w warszawie jak nie w Polsce. Bardzo dobrze zaplanował moje leczenie dzięki czemu nie ma już wstydu ;) bardzo polecam tego lekarza i cały zespół ludzi ktorzy tam pracuja. Profesjonalisci!

Polecam ten gabinet. Dobre miejsce na dojazd, jest parking i fajny personel. Miałem mozliwość poznania Pana Piotra Fudaleja - to bardzo kompetentny lekarz. Każdego kto się waha

Mam zdjęty aparat i czuje się świetnie :) to już mówi samo za siebie. Leczenie w przybliżeniu trwało jakies 2 lata. Profesor to bardzo kompetentny lekarz i ma swietny personel. Polecam go wszystkim!

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Warszawa"?

Face-clinic

DENTIKA