prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalejprof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej

Ortodonta

Moją największą pasją jest nauka, zarówno ta przez duże "N", czyli prowadzenie badań naukowych, jak i ta przez mniejsze "n", czyli ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Dzięki pasji zostałem w 1986 roku laureatem I miejsca Olimpiady Biologicznej. Uprawniło mnie to, jako jedynego spośród kilkuset osób, do studiowania na Akademii Medycznej w Warszawie bez egzaminów wstępnych. Studia stomatologiczne (1986-1991) ukończyłem jako jeden z najlepszych studentów na roku. Pasji również zawdzięczam ...

Trafiłam do gabinetu Ortodoncji z internetu i za radą znajomych. Zweryfikowałam opinie na własnej skórze :) Pracuje tam zespół z ogromnym doświadczeniem, takich ludzi właśnie szukałam - nie ma tanio i szybko, ale bardzo profesjonalnie. W razie czego tutaj można znaleźć więcej informacji www.fudalej.eu

Super człowiek i jeszcze lepszy specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo miły gabinet. Dobrze zlokalizowana klinika, także z bardzo miłymi asystentkami :) Polecam się przekonać samemu :)

Kompetentny i uprzejmy lekarz. Fajnie zorganizowana praca na miejscu. Nie ma opóźnień. Ilość czasu związana z tłumaczeniem "choroby" mogłaby być większa, ale rozumiem, że taki system przyjmuje dr Fudalej. Zostaję pod jego opieką i polecam go pozostałym.

Najpierw szacun dla tego doktora, nie widziałam i nie spotkałam się z takim podejściem w stosunku do pacjenta. Moje leczenie trwało 2 lata i skończyło się sukcesem.

Zupełnie szczerze polecam doktora Fudaleja. Jestem zadowolony z jego metod leczenia, w najbliższym czasie mam mieć zdjęty aparat, w czasie ustalonym w planie leczenia. Ważne jest dla mnie to, że dr Piotr nie stosuje żadnych drastycznych metod, jakie widziałem u innych znajomych leczonych ortodontycznie. Zamki nie odkleiły mi się ani razu, nie miałem też problemów z jedzeniem po podkręcaniu aparatu, wszystko przebiegało sprawnie i mega profesjonalnie!

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Warszawa"?

Face-clinic

DENTIKA