prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalejprof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej

Ortodonta

Moją największą pasją jest nauka, zarówno ta przez duże "N", czyli prowadzenie badań naukowych, jak i ta przez mniejsze "n", czyli ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Dzięki pasji zostałem w 1986 roku laureatem I miejsca Olimpiady Biologicznej. Uprawniło mnie to, jako jedynego spośród kilkuset osób, do studiowania na Akademii Medycznej w Warszawie bez egzaminów wstępnych. Studia stomatologiczne (1986-1991) ukończyłem jako jeden z najlepszych studentów na roku. Pasji również zawdzięczam ...

Świetny człowiek i lekarz. Doskonale radzi sobie z ciężkimi przypadkami. Mój był przewlekle skomplikowany. Ostatecznie wyszliśmy na prostą ;) Bardzo dziękuję całemu zespołowi bo bez zaangażowania wszystkich nie byłoby to możliwe! Serdecznie rekomenduję profesora Piotra Fudaleja.

Zdecydowanie mogę polecić profesora. To profesjonalista i bardzo doświadczony lekarz. Punktualne wizyty, miła obsługa i co dla mnie ważne PARKING pod gabinetem :)

Kilka spostrzeżeń - nie jest łatwo dostać się na wizytę do profesora, ale generalnie warto poczekać bo ma skaner w oczach ;) Jego diagnoza i plan leczenia w punkt. Objaśnienia dostawałem "w ratach", trochę zabiegamy, ale zawsze z dużym szacunkiem. Jak dla mnie duże OK.

Trafiłam do gabinetu na Wielickiej z córką, która miała ogromny bajzel w buzi. Podczas wizyty szczególnie ważne było dla mnie profesjonalne podejście lekarzy z Wielickiej, a szczególnie Pana Piotra Fudaleja. Nie było łatwo się dostać do niego na wizytę, ale warto było troszkę poczekać. Atmosfera w gabinecie jest bardzo miła. Wizyty odbywają się punktualnie. Pozdrawiam cały zespół lekarzy i do zobaczenia!

Wszystkim którzy marzą o prostym i pięknym uśmiechu polecam profesora Fudaleja. Genialny lekarz i człowiek. Drugiego takiego nie ma :)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Warszawa"?

Face-clinic

PRO ORTODONT Centrum Stomatologii i Ortodoncji