prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalejprof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej

Ortodonta

Moją największą pasją jest nauka, zarówno ta przez duże "N", czyli prowadzenie badań naukowych, jak i ta przez mniejsze "n", czyli ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Dzięki pasji zostałem w 1986 roku laureatem I miejsca Olimpiady Biologicznej. Uprawniło mnie to, jako jedynego spośród kilkuset osób, do studiowania na Akademii Medycznej w Warszawie bez egzaminów wstępnych. Studia stomatologiczne (1986-1991) ukończyłem jako jeden z najlepszych studentów na roku. Pasji również zawdzięczam ...

Leczę się w gabinecie Ortodoncja już ponad rok i jak dotąd jestem bardzo zadowolona. Profesor Fudalej jest świetnym specjalistą i ortodontą z powołania. Jego asystentki to jego prawa ręka. Zawsze pomocne i miłe w podejściu do pacjenta. Polecam leczenie zdecydowanie.

Dobry lekarz i dobrze zgrany zespol- każdy wie co ma robić. Poświęca stosunkowo więcej czasu niż mój poprzedni lekarz.

Ważne jest to żeby pacjent czuł się bezpiecznie a każda wizyta przebiegała sprawnie. Nie inaczej jest w gabinecie profesora Fudaleja. Pan doktor na każde moje pytanie odpowiada z cierpliwością. Dodatkowo personel jest bardzo miły, pozytywnie nastawiony do pacjenta. Samo leczenie jest na światowym poziomie! Bardzo polecam profesora i jego zespół.

Świetny człowiek i lekarz. Doskonale radzi sobie z ciężkimi przypadkami. Mój był przewlekle skomplikowany. Ostatecznie wyszliśmy na prostą ;) Bardzo dziękuję całemu zespołowi bo bez zaangażowania wszystkich nie byłoby to możliwe! Serdecznie rekomenduję profesora Piotra Fudaleja.

Zdecydowanie mogę polecić profesora. To profesjonalista i bardzo doświadczony lekarz. Punktualne wizyty, miła obsługa i co dla mnie ważne PARKING pod gabinetem :)

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Warszawa"?

Face-clinic

PRO ORTODONT Centrum Stomatologii i Ortodoncji