prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalejprof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej

Ortodonta

Moją największą pasją jest nauka, zarówno ta przez duże "N", czyli prowadzenie badań naukowych, jak i ta przez mniejsze "n", czyli ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Dzięki pasji zostałem w 1986 roku laureatem I miejsca Olimpiady Biologicznej. Uprawniło mnie to, jako jedynego spośród kilkuset osób, do studiowania na Akademii Medycznej w Warszawie bez egzaminów wstępnych. Studia stomatologiczne (1986-1991) ukończyłem jako jeden z najlepszych studentów na roku. Pasji również zawdzięczam ...

Bardzo kompetentny lekarz, przy tym mily i bardzo elastyczny jesli chodzi o terminy wizyt. Przede wszystkim w przypadku mojego dziecka ktore teraz rozpoczelo leczenie w jego gabinecie. Moje oczekiwania zostaly w zupelnosci zaspokojone.

Spoko lekarz tylko troche zaganiany. Nie pogadalismy zbyt dlugo ale zrobil co do niego nalezalo wiec finalnie jestem zadowolony.

Bardzo polecam doktora Fudaleja! Świetny specjalista. Choć nie ukrywam ze trzeba przywyknąć do jego amerykanskich metod leczenia;) pozdrawiam

Nie polecam tego lekarza. Moja żona była u niego i się bardzo rozczarowała. Jak na lekarza takiej klasy to marnie się zachował. Nie określił planu leczenia ani nie podał kosztorysu. Gada totalne głupoty. Wszystko zachwala. Denerwuje się na każde pytania pacjenta. Żona się wkurzyła i zrezygnowała. Tylko klinika ładnie urządzona bo widziałem jak chodziłem po parkingu. Ale nic poza tym.

Polecam gabinet dr Fudaleja! Leczymy się u niego z całą rodziną od wielu lat. Pozdrawiamy:)))

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Warszawa"?

Face-clinic

DENTIKA