prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalejprof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej

Ortodonta

Moją największą pasją jest nauka, zarówno ta przez duże "N", czyli prowadzenie badań naukowych, jak i ta przez mniejsze "n", czyli ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Dzięki pasji zostałem w 1986 roku laureatem I miejsca Olimpiady Biologicznej. Uprawniło mnie to, jako jedynego spośród kilkuset osób, do studiowania na Akademii Medycznej w Warszawie bez egzaminów wstępnych. Studia stomatologiczne (1986-1991) ukończyłem jako jeden z najlepszych studentów na roku. Pasji również zawdzięczam ...

Anonim

29.04.2009

Profesjonalista, jestem zadowolona z leczenia oprócz tego, że za mało czasu poświęca pacjentom i prawie w ogóle nie rozmawia o leczeniu.

Anonim

31.12.2008

Ortodonta jakich mało. Profesjonalny, zawsze ma czas dla pacjenta, godny zaufania, cierpliwy. Szczerze polecam!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Warszawa"?

Face-clinic

PRO ORTODONT Centrum Stomatologii i Ortodoncji