prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalejprof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej

Ortodonta

Moją największą pasją jest nauka, zarówno ta przez duże "N", czyli prowadzenie badań naukowych, jak i ta przez mniejsze "n", czyli ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Dzięki pasji zostałem w 1986 roku laureatem I miejsca Olimpiady Biologicznej. Uprawniło mnie to, jako jedynego spośród kilkuset osób, do studiowania na Akademii Medycznej w Warszawie bez egzaminów wstępnych. Studia stomatologiczne (1986-1991) ukończyłem jako jeden z najlepszych studentów na roku. Pasji również zawdzięczam ...

Zdecydowanie mogę polecić konsultacje i leczenie u dr Fudaleja. Leczyłem się u niego przez okres 2 lat i wszystko przebiegało zgodnie z tym co mówił dr Piotr. Efekt był dla mnie oszałamiający! Miałem bardzo "pokrzywione" zęby, więc tym bardziej był to dla mnie szok jak zobaczyłem się już bez aparatu. Sprawdzałem też w internecie jego wykształcenie i doświadczenie - chyba żaden stomatolog nie posiada takiego jak on. Mogę go polecić, bo na moim przykładzie wyraźnie widać jego doświadczenie i sumienność! Przy okazji pozdrawiam Pana Piotra!!!

Bardzo kompetentny. Mimo, że nie poswięca bardzo dużo czasu podczas wizyt wszystko przebiegało świetnie. A miałam też operację. Bardzo się bałalm ale doktor potrafił mnie uspokoić. Jestem bardzo, bardzo zadowolona :-)

Ortodonta wspaniały! Wiem co mówię ,bo byłam u wielu i wszyscy umieli powiedziedź ,że "już za późno". A wada zgryzu bardzo mnie deprymowała. I nagle dr Fudalej mówi , że nie ma problemu. Wszystko doskonale wyjaśnił na pierwszej wizycie, dlatego nie mam problemu z tzw. brakiem czasu dla pacjenta. Dr doskonale "ustawia " leczenie i faktycznie, potem głównie zajmują się człowiekiem asystenki , ale co z tego, skoro wiedzą co mają robić, a dr to tylko kontroluje?.Jak komuś brakuje rozmów niech idzie na kawę z przyjacielem. Najważniejsze są efekty- a ...

I nagle dr Fudalej mówi , że nie ma problemu. Wszystko doskonale wyjaśnił na pierwszej wizycie, dlatego nie mam problemu z tzw. brakiem czasu dla pacjenta. Dr doskonale "ustawia " leczenie i faktycznie, potem głównie zajmują się człowiekiem asystenki , ale co z tego, skoro wiedzą co mają robić, a dr to tylko kontroluje?.Jak komuś brakuje rozmów niech idzie na kawę z przyjacielem. Najważniejsze są efekty- a u mnie to- prościutkie zęby po wielu latach bezsensownych prób! I mogę śmiać się bez skrępowania. Myślę ,że te niesympatyczne opinie wydają ludzie, którzy zawsze znajdą dziurę w całym, a takich jak wiadomo dostatek. Ja w każdym razie z pełną odpowiedzialnością polecam!!!!
Magda G

Ortodonta jakich mało, sumiennie wykonuje swoją robotę i do tego bardzo uprzejmy. Polecam! Ps. Dużo komentarzy tutaj zamieszczonych znajduje sie Tez u innych lekarzy-to znak, ze większość przykrych komentarzy to komentarze konkurencji.

Naciągacz, oszust oraz konował. Niedość, że próbował mnie naciągnąć na operacje szczęki u sowjego kumpla to do tgeo tak wcisnął mi dolną szczęke do środka że Pani stomatolog podczas rutynowej kontroli złapała się za głowe i stwierdziła, że to najprostsza droga do utraty zębów. Zmieniłem ortodonte, mniejsze pieniądze bez operacji oraz udało się naprawić brak fuszerke Fudaleja (nie będe pisał doktor gdyż dyplom dostał ale chyba u kowala). Powinien chyba ktoś w końcu jakoś zareagować i odebrać temu typowi uprawnienia bo widze, że nie jestem sam.

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Warszawa"?

Face-clinic

DENTIKA