prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalejprof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej

Ortodonta

Moją największą pasją jest nauka, zarówno ta przez duże "N", czyli prowadzenie badań naukowych, jak i ta przez mniejsze "n", czyli ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Dzięki pasji zostałem w 1986 roku laureatem I miejsca Olimpiady Biologicznej. Uprawniło mnie to, jako jedynego spośród kilkuset osób, do studiowania na Akademii Medycznej w Warszawie bez egzaminów wstępnych. Studia stomatologiczne (1986-1991) ukończyłem jako jeden z najlepszych studentów na roku. Pasji również zawdzięczam ...

Naciągacz, oszust oraz konował. Niedość, że próbował mnie naciągnąć na operacje szczęki u sowjego kumpla to do tgeo tak wcisnął mi dolną szczęke do środka że Pani stomatolog podczas rutynowej kontroli złapała się za głowe i stwierdziła, że to najprostsza droga do utraty zębów. Zmieniłem ...

Zmieniłem ortodonte, mniejsze pieniądze bez operacji oraz udało się naprawić brak fuszerke Fudaleja (nie będe pisał doktor gdyż dyplom dostał ale chyba u kowala).
Powinien chyba ktoś w końcu jakoś zareagować i odebrać temu typowi uprawnienia bo widze, że nie jestem sam.

Ja jestem bardzo zadowolona rezultatem i sposobem leczenia. Rozumiem niektórych ze doktor mało czasu poświecą pacjentom że większość czynności wykonują asystentki. Mi to nie przeszkadzało tym bardziej ze one robiły co do nich należy a wszystkie decyzje podejmuje doktor. To nie są asystentki z ulicy bez wykształcenia. Nie jestem egoistka i ze doktor ma wszystko sam przy mnie robić. czemu tak jest odpowiedz jest jedna: Ma pełno pacjentów o 4 fotele mówią same za siebie. Więc na tyle pacjentów zawsze znajdzie się ktoś nie zadowolony. A i jeszcze mogę dodać że byłam u wielu lekarzy a doktor jako jedyny zaproponował mi najlepsze rozwiązanie. Ominęło mnie wyrywanie zdrowych zębów.

Leczę się dłuższego czasu. Konsultowałam się wcześniej u kilku lekarzy, ale P. Fudalej wydal mi się najbardziej profesjonalny. Choć do końca jeszcze troche, to nie żałuję decyzji. Polecam ze względu na profesjonalizm

Pan doktor wzbudza wielkie zaufanie. Mimo, że bardzo mało czasu poświęca pacjentom (max 5min, przychodząc na wizytę mam wrażenie że jestem w fabryce a pacjęci przesuwają się na taśmie produkcyjnej)jego leczenie jest skuteczne.

Profesjonalista, jestem zadowolona z leczenia oprócz tego, że za mało czasu poświęca pacjentom i prawie w ogóle nie rozmawia o leczeniu.

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Warszawa"?

Face-clinic

PRO ORTODONT Centrum Stomatologii i Ortodoncji