prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalejprof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej

Ortodonta

Moją największą pasją jest nauka, zarówno ta przez duże "N", czyli prowadzenie badań naukowych, jak i ta przez mniejsze "n", czyli ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Dzięki pasji zostałem w 1986 roku laureatem I miejsca Olimpiady Biologicznej. Uprawniło mnie to, jako jedynego spośród kilkuset osób, do studiowania na Akademii Medycznej w Warszawie bez egzaminów wstępnych. Studia stomatologiczne (1986-1991) ukończyłem jako jeden z najlepszych studentów na roku. Pasji również zawdzięczam ...

Przemek

07.09.2016

Serdecznie pozdrawiam Piotra, doskonałego lekarza i przyjaciela. Zdobywał swoje doświadczenie na całym świecie - począwszy od Warszawy, USA aż na Szwajcarii kończywszy. To na prawdę doskonały specjalista.

Łukasz

30.08.2016

Piotr Fudalej to najlepszy ortodonta w Polsce. Podejmuje się leczenia naprawdę trudnych przypadków - i tutaj mój przypadek jest najlepszym tego potwierdzeniem. Ma dobrze zgrany zespół. Co dla mnie ważne - wizyty odbywają się punktualnie.

Dominika

24.05.2016

Trafiłam do gabinetu Ortodoncji z internetu i za radą znajomych. Zweryfikowałam opinie na własnej skórze :) Pracuje tam zespół z ogromnym doświadczeniem, takich ludzi właśnie szukałam - nie ma tanio i szybko, ale bardzo profesjonalnie. W razie czego tutaj można znaleźć więcej informacji www.fudalej.eu

Ilena

29.04.2016

Super człowiek i jeszcze lepszy specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo miły gabinet. Dobrze zlokalizowana klinika, także z bardzo miłymi asystentkami :) Polecam się przekonać samemu :)

marcin

03.02.2016

Kompetentny i uprzejmy lekarz. Fajnie zorganizowana praca na miejscu. Nie ma opóźnień. Ilość czasu związana z tłumaczeniem "choroby" mogłaby być większa, ale rozumiem, że taki system przyjmuje dr Fudalej. Zostaję pod jego opieką i polecam go pozostałym.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Warszawa"?

Face-clinic

PRO ORTODONT Centrum Stomatologii i Ortodoncji