prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalejprof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej

Ortodonta

Moją największą pasją jest nauka, zarówno ta przez duże "N", czyli prowadzenie badań naukowych, jak i ta przez mniejsze "n", czyli ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Dzięki pasji zostałem w 1986 roku laureatem I miejsca Olimpiady Biologicznej. Uprawniło mnie to, jako jedynego spośród kilkuset osób, do studiowania na Akademii Medycznej w Warszawie bez egzaminów wstępnych. Studia stomatologiczne (1986-1991) ukończyłem jako jeden z najlepszych studentów na roku. Pasji również zawdzięczam ...

Jestem po leczeniu i czuje sie wspaniale! Leczenie spelnilo moje oczekiwania.. polecam caly zespol profesora Fudaleja i oczywiscie jego samego ;)

Zazwyczaj nie udzielam się na tego typu forach ale mój nowy uśmiech zrobił na mnie na tyle duże wrażenie że postanowiłam polecić gabinet Piotra Fudaleja. Jednak zanim podjęłam decyzję o leczeniu u profesora to faktycznie przeczytałam wszystkie opinie na jego temat i przepytałam znajomych. Zgadzam się z opiniami że ciężko jest się umówić bezpośrednio do profesora. Ale akurat mój przypadek nie był "nagły" więc to była tylko kwestia czasu... Z tego co pamiętam to pierwsza konsultacja przebiegła sprawnie ;) później plan leczenia itd. też ok. Jednak dla mnie najważniejszy był efekt końcowy... był świetny :) To mówi samo za siebie.

Trudno jest umówić się z doktorem na wizytę ale nie zmienia to mojego zdania na jego temat. Mnie w koncu się udało. Ma w oczach rentgen. Wizyty bardzo przyjemne i co ważne - kawa na ławę. Mój przypadek był z tej kategorii średnio trudny, ale i tak się bałam efektu końcowego... ;) Piszę opinię już po zdjęciu aparatu i jestem bardzo zadowolna i dumna z efektu. Dam też wszystkim wskazówkę - trzeba się rygorystycznie stosować do zaleceń profesora. Wtedy wszystko pójdzie dobrze :)

Leczę się w gabinecie Ortodoncja już ponad rok i jak dotąd jestem bardzo zadowolona. Profesor Fudalej jest świetnym specjalistą i ortodontą z powołania. Jego asystentki to jego prawa ręka. Zawsze pomocne i miłe w podejściu do pacjenta. Polecam leczenie zdecydowanie.

Dobry lekarz i dobrze zgrany zespol- każdy wie co ma robić. Poświęca stosunkowo więcej czasu niż mój poprzedni lekarz.

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Warszawa"?

Face-clinic

DENTIKA