prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalejprof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej

Ortodonta

Moją największą pasją jest nauka, zarówno ta przez duże "N", czyli prowadzenie badań naukowych, jak i ta przez mniejsze "n", czyli ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Dzięki pasji zostałem w 1986 roku laureatem I miejsca Olimpiady Biologicznej. Uprawniło mnie to, jako jedynego spośród kilkuset osób, do studiowania na Akademii Medycznej w Warszawie bez egzaminów wstępnych. Studia stomatologiczne (1986-1991) ukończyłem jako jeden z najlepszych studentów na roku. Pasji również zawdzięczam ...

Karolina

04.06.2013

Fajny lekarz z dobrym poczuciem humoru. Nie mam do jego metod leczenia zadnych zastrzezen. Co prawda nie obeszlo sie bez ekstrakcji 2 zebow, ale wcale ich nie zaluje;) wszystkie zeby mieszcza sie teraz i sa proste! Po prostu polecam.

28.05.2013

Wszystko wskazuje na to ze w lipcu sciagne aparat:) od poczatku wszystko szlo zgodnie z planem, zeby nie wariowaly tylko sie grzecznie prostowaly;) Jestem bardzo zadowolona z leczenia u dr Fudaleja i na pewno bede go polecala wszystkim swoim znajomym. Swietni ludzie:)))

15.05.2013

Chodze do tego lekarza razem z moim synkiem. Lekarz ma swietne podejscie do dzieci - moj syn juz sam wchodzi do gabinetu:) Mama jest niepotrzebna;) Jasno tlumaczy co wolno a czego nie przy noszeniu aparatu i co wazne wizyty odbywaja sie punktualnie.

08.05.2013

Bardzo uprzejmy i znajacy sie na fachu. Poszedlem tam z polecenia i choc jak zdazylem sie zorientowac zdania na jego temat sa podzielone ja zdecydowanie nie mam czego sie czepic. Polecam sprobowac.

06.05.2013

Od kilku lat korzystamy razem z całą rodziną z usług Kliniki dr Piotra. Obsługa od początku do końca jest na bardzo wysokim poziomie! Diagnoza dr Fudaleja szczególnie w przypadku mojego syna była błyskawiczna. Super lekarz, świetna Klinika! Polecamy całą rodziną:)))

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Warszawa"?

Face-clinic

PRO ORTODONT Centrum Stomatologii i Ortodoncji