Piotr Gadziński

Interwencja kanałowa + znieczulenie. Zdecydowanie polecam, zero bólu, bardzo profesjonalne i miłe podejście do pacjenta.

Bardzo dobry Stomatolog, miły, solidny, dokładny nic dodać nic ująć.

Bardzo dobry Stomatolog, miły, solidny, dokładny nic dodać nic ująć.

Pan dr Piotr Gadziński "opiekuje" się moimi zębami (jak również całej mojej rodziny) od dziecka. Nigdy nie zmienilam stomatologa, nawet po przeprowadzce do Warszawy. Jestem zachwycona profesjonalizmem jak również dbaniem o sterylność zabiegu. Nie ma mowy o bólu !!! Pan Piotr jest przesympatycznym człowiekem i naprawdę nie ma się czego bać, gdy jest się już w jego rękach!

Absolutny profesjonalizm. Polecam Pana Gadzińskiego w 100%. Dzięki Panu Gadzińskiemu przestałem obawiać się chodzić do stomatologa!!! Szybko, sprawnie, BEZBOLEŚNIE- a przede wszytskim skutecznie.

Zdecydowanie polecam. Oczywiście nie zgadzam się z opinią poniżej, ponieważ w moim przypadku to Pan Gadziński poprawiał "pracę" innego lekarza. Zdecydowanie polecam. U Pana Gadzińskiego leczy się również moja żona.

nie polecam!Lekarz sprawia wrażenie miłego ale kilkakrotnie inny lekarz poprawiał po nim prace.

PROFESJONALISTA NIC DODAĆ NIC UJĄĆ. Z USŁUG PANA DOKTORA JESTEM BARDZO ZADOWOLONA, W PEŁNI SPEŁNIŁ MOJE OCZEKIWANIA NA CO DOWODEM JEST FAKT, ŻE POLECIŁAM PANA GADZIŃSKIEGO SWOIM ZNAJOMYM I DUŻA ICH CZĘŚĆ JEST JEGO PACJENTAMI. BARDZO ODPOWIADA MI JEGO PODEJŚCIE DO PACJENTA, DZIĘKI NIEMU PRZESTAŁAM SIĘ BAĆ STOMATOLOGA. PATRYCJA

PROFESJONALISTA NIC DODAĆ NIC UJĄĆ.
PATRYCJA