Bardzo dobry lekarz.Kompetentny i sympatyczny,budzący zaufanie.Odpowiedzialnie i z dużym zaangażowaniem wykonujący swój zawód.Polecam każdemu.

bardzo polecam, leczy moje kolana juz od kilku lat z powodzeniem i jak na razie nie muszę iść na operacje na która inni już mnie wysyłali - po prostu przestały mnie boleć. A o opinii o Doktorze najlepiej posłuchać pacjentów czekających pod gabinetem :-)

Uratował mi staw skokowy - zauważył przemieszczenie kości które gdyby nie Doktor nie zostałoby szybko zoperowane. Pozdrawiam Go, wrócę do niego jak tylko się dostane - bo kolejka straszna ale warto.

Kompetentny i konkretny gość. Czasami oschły (trudno być cały czas uśmiechnięty jak na korytarzu tłum) ale widać że chce pomóc człowiekowi naprawdę. Trochę nie rozumiem wcześniejszych komentarzy chyba że są to osoby które nie dostaly się do doktora na fundusz bo tam do niego to trzeba kilka miesięcy czekać. Ale warto.

Zdecydowanie nie polecam. Podczas wizyty zastanawiałam się gdzie się podziała u tego pana przysięga Hipokratesa. Arogancki, nieprzyjemny dla którego pacjent to niezły zarobek.

Nie polecam - niezbyt uprzejmy, jak na tak młodego i niedoświadczonego lekarza nieco zbyt arogancki. Ale tak to już jest w rodzinnych interesach, bo z tego co słyszałam, to lekarzem jest dzięki ojcu lekarzowi. Nie polecam.

Polecam,bardzo miły i fachowo podchodzi do sprawy

Polecam,bardzo miły i fachowo podchodzi do sprawy

Wyjątkowej klasy cham i arogant dla którego pacjent to zło konieczne i zdecydowanie przeszkadza mu w "pracy". Radzę omijać szerokim łukiem.

Masakra! To nie jest lekarz! Miałam skierowanie na CITO! Próbowałam kilka razy się dostac, minął tydzien,(gdzie na cito powinien przyjąc do 3 dni) i tak mnie nie przyjął! Do tego podczas rozmowy był arogancki, antypatyczny...nie obchodził go w ogóle mój problem. W ogóle na Grabiszyńskiej(MSWiA) jest strasznie! Panie w rejestracji bardzo nie miłe!Nie polecam wizyty u tego....ponoc lekarza(a gdzie przysięga Hipokratesa?)