dr hab. n. med. Piotr Gałecki

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy

Bardzo miła i opanowana osoba, uprzejmy, cierpliwy. Jest w nim coś dziwnego, nie czułam się jak u psychiatry (a bywałam u kilku). Polecam, bardzo dociekliwy w diagnozie, zlecił mi wiele badań dodatkowych, wytłumaczył sedno lęku i paniki, i niestety pozbawił złudzeń ... u mnie bedzie nawracać - pierwszy miał odwage mi to powiedzieć polecam

polecam

jest świetnym diagnostą, po kilku symptomach sam dopowiedział o innych o których zapomniałem. Jest bardzo ludzki, miły i dzięki niemu po dwoch latach walki z chorobą wracam do świata.tylko trzeba się zapisywać na pierwszą wizytę 3 miesiące wcześniej , bo ma takie obłożenie. Jeżeli Psychiatra w Łodzi , to tylko on.

Polecam, świetny specjalista, kompetentny, super diagnozuje i dobiera lekarstwa, ktoś powyżej napisał że jest nie uprzejmy, totalna bzdura, bardzo uprzejmy, chyba że mówimy o dwóch innych lekarzach, pacjenci o tym wiedzą doskonale kim jest Pan Piotr Gałecki.Ja jestem bardzo zadowolona i polecam szczerze innym.

Doskonały specjalista, ma świetne podejście do pacjenta, bardzo polecam!

Doskonały specjalista, ma świetne podejście do pacjenta, bardzo polecam!

Jestem po pierwszej wizycie u doktora Gałeckiego - bardzo pozytywne wrażenie, nie mam doświadczenia z innymi psychiatrami, ale czuje się uspokojony, zupełnie inaczej patrze na swoje dolegliwości, po zaleconych mi lekach czuje się znacznie lepiej, doktor sprawia wrażenie bardzo kompetentnego, rzeczowego lekarza, wzbudza zaufanie. Bardzo polecam.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra "?

Jana III Sobieskiego 10a
84-200 Rumia