dr Piotr Gasinski

Neurochirurg

Lekarz z powołania bardzo miły dużo czasu poświęca pacjentowi wspaniały neurochirurg ma wizycie powiedział pan Doktor że pomoże mi bo widać że naprawdę cierpię i słowa dotrzymał cały czas byliśmy w kontakcie od dnia wizyty nie minęły 2 miesiące i dostałam tel że mam wstawić się na operację ...po operacji były 3 wizyty w Bydgoszczy zalecenia rehabilitacja wytyczne jakie ćwiczenia wszystko pięknie wytłumaczone obecnie jestem 3 miesiące po operacji i mam się dobrze Panu Doktorowi P.G bardzo bardzo dziękuję polecam z czystym sumieniem

Lekarz z "ludzkim" podejściem do pacjenta. Wytłumaczył w sposób przystępny dla laika, jakim jestem, moją chorobę oraz sposoby jej leczenia. Obecnie jestem po operacji,leczenia przebiega dobrze.Po kilku wizytach w innych gabinetach, byłam zaskoczona normalnością, z którą spotkałam się u pana Gasińskiego. Dziękuję!!!

Super lekarz.Bardzo mily i konkretny pan.Fachowe podejscie do pacjenta .Zna sie na swojeej pracy w 100%.Dziekuje panie doktorze.

Pan dr Gasiński-lekarz kompetentny, z powołonia, bez zbędnych ceregieli przystępuje do działania z szacunkiem do pacjenta, zna się na swojej robocie. Dziekuję.

28 lutego 2014 mialam przeprowadzona operacje kregoslupa szjnego to czego dokonal dr.P. Gasinski rowna sie z cudem.Najwyzszej klasy specjalista.Blizna na szyji zawsze bedzie mi go przypominac.Dziekuje Panie Doktorze za wszystko co Pan dlamnie zrobil.

Bardzo interesująca wypowiedz. Samokrytyka jest konstruktywna. Tylko dlaczego tak surowa? Widocznie jest coś na rzeczy a lekcewarzenie tego dopiero byłoby błędem.

Miałam tylko raz styczność z panem doktorem, ale żałuję każdej chwili poświęconej na to spotkanie. Ten człowiek jest ignorantem i razi wręcz niekompetencją. Traktuje ludzi jak przedmioty i eliminuje tych, którzy nie pasują do jego wizji uporządkowanego świata. Nie chciałabym mieć z nim kiedykolwiek do czynienia, wszelkie pozytywne opinie na temat tego lekarza obawiam się, że pisane są przez niego samego, bo wydaje się nie widzieć nic poza własnym nosem. Zostałam przez niego potraktowana jak śmieć a rozmawiałam o ważnej kwestii zdrowotnej jak ze specjalistą licząc na pomoc i zrozumienie. Ostrzegam wszystkich przed tym człowiekiem!!!

Wizyta odbyła się w pokoju lekarskim w towarzystwie dwóch innych lekarzy. Trwała 2-3 minuty. Dr Gasiński nawet nie doczytał do końca historii mojej choroby. Spławił mnie do innego szpitala w którym miałam przeprowadzaną operację. Stracony czas oczekiwania na wizytę ( ponad trzy miesiące)

DZIEKUJE PANIE DOKTORZE ZA NAPRAWCZA OPERACJE I POZDRAWIAM

DZIEKUJE PANIE DOKTORZE ZA NAPRAWCZA OPERACJE I POZDRAWIAM

Bardzo dobry lekarz z powołania, ale też człowiek, który zrozumie i pomoże, bardzo miły, a do tego kompetentny i zdecydowany. Panie Dr dziękuję bardzo za sprawnie przeprowadzoną operację z 20 kwietnia.