lekarz Piotr Godek

Do p.dr Piotra Godka trafiłam przypadkiem. Mam zdiagnozowane krytyczne zwężenie cieśni kręgosłupa lędżwiowego. Schorzenie to kwalifikuje się wyłącznie do zabiegu chirurgicznego, którego w moim przypadku wykonać nie można. Z chodzeniem miałam coraz większe kłopoty. Szukając pomocy trafiłam na Klinikę Suthenland Medical, a tam na p. dr Piotra Godka, który podjął się mi pomóc. Po wykonaniu kilku zabiegów zamrażania i wypalania nerwów ból ustąpił i chodzę jak dawniej. Pan Doktor jest znakomitym lekarzem i diagnostą.Osoby, które trafią pod jego opiekę na pewno będą zadowolone Bardzo polecam i dziękuję za pomoc. Z ...

Do p.dr Piotra Godka trafiłam przypadkiem.
Mam zdiagnozowane krytyczne zwężenie cieśni kręgosłupa lędżwiowego.
Bardzo polecam i dziękuję za pomoc.
Z poważaniem
Agnieszka Łapacz

Z dużą przykrością wystawiam tę negatywną opinię, aby ostrzec innych pacjentów. Jestem seniorem, ale kiedyś jako lekarz, wykonywałem podobną pracę jak dr Godek. Rozumowałem, że ortopeda i osteopata zna się na rzeczy lepiej i ma świeże spojrzenie na nowinki kręgosłupowe. Niestety przewlekłe bóle krzyża i mnie dopadły. Pochodzę z miasta akademickiego, lecz skrywałem tę dolegliwość, a poza tym leczenie "koleżeńskie" to żadne leczenie! Niestety "cudowne" PRP Angel nie zadziałało-bo nie mogło. Wprawdzie dr podał inj. w 3 miejscach z tyłu, ale poniżej linii międzykolcowej /VL4-5/.Nie mógł zatem,jak napisał, ostrzyknąć 3 ...

dr podał inj. w 3 miejscach z tyłu, ale poniżej linii międzykolcowej /VL4-5/.Nie mógł zatem,jak napisał, ostrzyknąć 3 kręgów poczynając od VL2-3 w dół. To, co działo się po zabiegu,
było zupełnie nieprofesjonalne/szczegóły-na życzenie/.
Cóż, lekarz-nie lekarz-maksymalny cel finansowy został osiągnięty. "Naukowy"-również.
O leczeniu uzupełniającym /np.rehabilitacja,fizykoterapia/-"zapomniał"...

Polecam wszystkim wspaniałego i pełnego empatii skromnego człowieka jakim jest dr Piotr Godek. To lekarz z powołania który kieruję się dobrem pacjenta. Stosuje sjuteczne innowacyjne autorskie metody w leczeniu pacjenta. Zabiegi są przeprowadzone bardzo delikatnie i profesjonalnie z zastosowaniem zasd antyseptyki i aseptyki. Po zabiegu Dr interesuje się samopoczuciem pacjenta i odpowiada na SMS-y. Warto było wykonać te300km żeby trafić w tak złote i dobre ręce. To człowiek godny zaufania o wielkim sercu ♥dla którego liczy się dobro chorego i jego dobrostan psychofizyczny. Z pewnością będę pokonywać te km żeby ...

To lekarz z powołania który kieruję się dobrem pacjenta.
Stosuje sjuteczne innowacyjne autorskie metody w leczeniu pacjenta.
Po zabiegu Dr interesuje się samopoczuciem pacjenta i odpowiada na SMS-y.
Warto było wykonać te300km żeby trafić w tak złote i dobre ręce.
Z pewnością będę pokonywać te km żeby ponownie skorzystać z profesjonalnych usług dr Piotra Godka.
Dziękuję za empatie i cierpliwość gdyż nie Jestem łatwą pacjentką po tak licznych zabiegach operacyjnych.
Dziękuję Doktorze napewno wrócę do Kliniki gdy zajdzie taka potrzeba.
Wdzięczna pacjentka Aneta B.

Byłam ostatnio na wizycie u Pana Doktora, bardzo mi się podobało podejście do pacjenta oraz szczegółowo poprowadzony wywiad. Świetny lekarz, polecam!

Polecono mi tego ortopedę - bije na głowę napuszonych profesorów: uprzejmością, wnikliwością i kompetencjami. Co do rezultatów - nie wiem, zaczynam leczenie. jestem pewna, że zaproponowana metoda jest dla mnie dobra, nieszkodliwa - pozostali ortopedzi proponowali albo operację, albo sterydy, nie zważając na przeciwwskazania.

zdecydowalem sie napisac ta opinie po kilkunastu tygodniach od wizyty u dr Godka, kiedy juz problemy po kontuzji minely. Nie pisze o uprzejmosci, podejsciu do pacjenta i innych tego typu nie istotnych moim zdaniem kwestiach a skupie sie na stanie faktycznym. Po zlamaniu dr Godek wykonal usg i stwierdzil ze konieczna bedzie rehabilitacja jesli chce uniknac ryzykownej operacji. Natychmiast polecil zabiegi we wlasnej klinice. Poddalem sie jednorazowo zabiegom i wizycie u rehabilitanta po czym stwirdzilem ze jest to 'pic na wode'. Pomimo prob utrzymywania mnie w przekonaniu o koniecznosci kolejnych zabiegow nie skorzystalem z tej oferty, bo odnioslem wrazenie ze jest to proba naciagniecia mnie na wydatki. Po kilku tygodniach bez jakichkolwiek zabiegow konczyna ma pelna ruchomosc, nie odczuwam bolu, nie przeszedlem operacji i zostaly mi grube setki zlotych w kieszeni.

U dr.Godka byłam tylko na USG i dobrze opisywał wynik,a jak czasem coś było ciężko opisać to tylko dlatego że jest zniekształcenie przez stan zapalny.

polecam PANA DOKTORA ODPOWIEDNIE PODEJŚCIE DO PACJENTA WYSOKA KULTURA OSOBISTA WSPANIAŁY KONTAKT CHORY CZUJE SIĘ O WIELE LEPIEJ PO TAKIEJ WIZYCIE WDZIĘCZNA PACJENTKA Z PŁOŃSKA

Nie polecam tego lekarza. Może ten lekarz to "sława" ale mnie nie pomógł i nie wzbudził zaufania.

USG kolan opis super. Byłem z odszczepioną łąkotką która zblokowała kolano, oraz zerwanym więzadłem krzyżowym przed wykonaniem USG ustawił kolano, tak że mogłem poruszać stawem. Opis USG świetny w końcu jest jednym z najlepszych lekarzy w polsce.