lek. med. Piotr Gołębiowskilek. med. Piotr Gołębiowski - zdjęcie profilowe

lek. med. Piotr Gołębiowski

Okulista

Jestem doświadczonym okulistą, specjalizuję się w leczeniu chorób oczu - przede wszystkim wykonuję wszystkie zabiegi okulistyczne (chirurgia zaćmy, wszczepy soczewek itp.) oraz laserową korekcję wad wzroku (metodami Lasik, EBK, Lasek, Trans PRK), a także zabiegi medycyny estetycznej okolic oczu (plastyka powiek, dolina łez itp.).
Od 2002 roku Prezes Zarządu Laguna Medical Sp. z o.o. Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku. W latach 1991-2000 asystent Oddziału Okulistyczn...

Suuuuper lekarz. Wszystkim polecam. Profesjonalizm w pełni. Szczerze każdemu polecam tego specjalistę.

A ja mam inne zdanie. Miałam okazję skonsultować swój problem i nie mogę nic zarzucić. Dobra ocena z kompetencje, rzetelność i bardzo dobre podejście do pacjenta.

Nie polecam, nie wzbudził mojego zaufania, nie wybiorę się w przyszłości. Na moje pytania na temat wady wzroku odpowiedział zdawkowo i do widzenia. Z wizyty nie wyniosłam nic.

Była to moja pierwsza wizyta u doktora i miałam wrażenie,że odbyła się ona "w biegu".Okazało się,że mój wzrok się pogorszył i to bardzo od mojej ostatniej wizyty u okulisty,więc doktor Gołębiowski zasugerował mi zabieg metodą Lasik. Dla mnie to poważna decyzja,czy zdecydować się na taki ...

Dla mnie to poważna decyzja,czy zdecydować się na taki zabieg-a w momencie mojej niepewności lekarz nie próbował nawet wytłumaczyć mi na czym miał by polegać ten zabieg-tylko skierował mnie do konsultanta i wezwał do gabinetu następnego pacjenta.
Jeśli zaś chodzi o ankietę personalną nie zapytano mnie o jakieś alergie lub przeciwwskazania lub choroby czy przypadłości,które mogłyby wpłynąć negatywnie na moje leczenie lub mnie zdyskwalifikować.
Mam mieszane uczucia zarówno do doktora Gołębiowskiego jak i do mojej pierwszej wizyty w Klinika Laguna Medica.
Uważam,że szczególnie na pierwszej wizycie powinno się poświęcić pacjentowi najwięcej czasu,tym bardziej jak ma on być "stałym pacjentem"przygotowywanym do poważnego zabiegu.

Bardzo dobry lekarz.Usunal mi narosl na dolej powiece oka.Nie ma prawie sladu.(dzisiaj jestem po zdieciu szwow)

Wciąż poszukujesz "Okulista Gdynia"?

Szpital Miejski im. J. Brudzińskiego
Chełmno
Zdrowe Oczy
Skłodowskiej 73
Toruń

Uphagena 8 (Poradnia Visus)
Gabinet Okulistyczny
Gdynia ul.Sląska 35-37