lekarz Piotr Górski

Lekarz rodzinny

świetny lekarz,polecam,wyleczył mi kręgosłup a ja 2 miesiące chodziłem po neurologach i zero efektu,a on dobrał zastrzyki,rehabilitacje,leki i skończyło się cierpienie,jest ok!zawsze miły dla pacjentów, ma zawsze kolejkę,ale warto poczekać,dobrze leczy

bardzo dobry i miły lekarz,kompetentny,ludzki,leczy skutecznie,czego jestem przykładem-leczy mnie 3lata i jestem zadowolony-jedyna wada..tlumy przed gabinetem,czy ktos wie gdzie i czy przyjmuje prywatnie?? chyba najlepszy lekarz w radomiu

bardzo dziękuje panu doktorowi za pomoc dla Kubusia,wspaniały lekarz,godny zaufania,nie wiem co by sie stalo gdybym nie pan doktor Górski

pozdr,doktorze,wyleczylo sie,staram sie brac zalecone leki,polecam..sympatyczny i kompetentny lekarz

Znakomite wielopłaszczyznowe podejście do pacjenta, skuteczne leczenie, zaangażowany, sympatyczny, polecam

wspaniały kontakt z pacjentem,dobry fachowiec

wspaniały kontakt z pacjentem,dobry fachowiec