mgr Piotr Górski

Rehabilitant

2,7
2,5

Pozytywne komentarze na temat p. Górskiego to chyba celowe działanie samego zainteresowanego. Niestety nawet ich znikoma ilość nie jest w stanie ukryć prawdy. Najlepszą rekomendacją jest wizyta, a nie opinia uzyskana od jednego „zadowolonego” pacjenta podającego @. Dołączam do grona niepolecającego tego Pana jako rehabilitanta. Owszem, osobista kultura p. Górskiego aż bije po oczach, ale po dłuższym czasie jest uciążliwa, a podejście do pacjenta żenujące. Słowotok i chaos w wypowiedziach wprowadzają zamęt podczas wizyty. Widać, że jest nastawiony na zarabianie a nie pomaganie. Smutne, bo zaczynał dobrze w Konstancinie i niektórzy dlatego go polecają nie wiedząc, że fachowość tego Pana została daleko w tyle. Gdyby ocenić go w kategorii Pewność Siebie przyznaję p. Górskiemu 5 pkt.

Szanowni Państwo, Z usług p.Piotra Górskiego mam przyjmność korzystać kolejny raz. Jest to rehabitant o ogromnej wiedzy, doświadczeniu, a przede wszystkim to bardzo dobry człowiek. Niezgadzam się np. ze stwierdzeniem, iż niewłaściwe jest "zadawanie" ćwiczeń do wykonywania samemu w domu. To tak, jakby ktoś oczekiwał, że wyłącznie lekcje w szkole powinny wystarczyć, aby dziecko opanowało materiał :) Gdyby ktoś chciał potwierdzić rzetelność mojej opinii to pozostaje do dyspozycji pod adresem mailowym: turczyn@poczta.onet.pl Jacek Witkowski

Szanowni Państwo,
Z usług p.Piotra Górskiego mam przyjmność korzystać kolejny raz.

Jacek Witkowski

Szkoda pieniędzy. pan piotr instruuje tylko co powinno sie robic w domu. Wszystko odbywa się w strasznym pędzie z czego pacjent w bolu nie wie nic. Nie polecam nikomu, to nie jest zadna rehabilitacja tylko instruktarz co robić za 100 zł tygodniowo.

Mialm straszne problemy z kregoslupem ZLAMANIE KOMPRESYJNE Pan Piotr postawil mnie na nogi Straszne bole ustapily Moge spokojnie sie poruszac WSPANIALY PROFESJONALNY rehabilitant

WSPANIALY PROFESJONALNY rehabilitant

Od wielu lat leczę się na kręgosłup i zanim trafiłam do mgr Górskiego miałam już wiele doświadczeń z rehabilitantami. Ale on był pierwszym, który zaczął stawiać diagnozy. Najpierw nasłuchałam się o „holistycznym” podejściu do pacjenta, najnowocześniejszych metodach rehabilitacji nieznanych jeszcze w Polsce (to znaczy tylko on je znał) o jego szerokich kontaktach w „środowisku medycznym” i zasięganiu u niego opinii przez lekarzy różnych specjalności. Zrobił mi wodę z mózgu do tego stopnia, że gdy stwierdził u mnie „choroby kobiece” to nieźle się wystraszyłam – a w dodatku mój ginekolog był akurat na urlopie. Pobiegłam, do niego natychmiast gdy wrócił a on na szczęście obśmiał moje obawy i powiedział żebym nie słuchała szamanów tylko wierzyła w rzetelną medyczną wiedzę. Oczywiście więcej do mgr Górskiego nie poszłam i wszystkim odradzam oddawanie się pod jego „opiekę”.

Trafiłem do niego na podstawie zasłyszanych dobrych opinii ale to była kompletna pomyłka. Dla mnie to zarozumialec, który uważa się za najmądrzejszego. Lekceważył moje uwagi, wszystko było dla niego "normalne w moim stanie", nawet gdy pojawiały się nowe objawy. Ponieważ nie było postępów skonsultowałem się z moim ortopedą i z innym fizjoterapeutą. I wtedy wyszły na jaw zaniedbania w mojej rehabilitacji. Poznałem też dwójkę innych pacjentów, którzy po działalności Piotra Górskiego musieli szukać pomocy u innych fizjoterapeutów. Mam ogromny niesmak, bo zanim zorientowałem się co i jak to sam go poleciłem kilku osobom kierując się zasłyszaną opinią - a poznałem kilka pacjentek, które za złe słowo o Górskim oczy by wydrapały. Jak widać trzeba bardzo uważać, żeby nie dać się zwieść pierwszemu wrażeniu.

Trafiłam do Pana Górskiego przez neurochirurga;jestem 5 tygodni po 2 operacji kręgosłupa na poziomie L5-S1; po raz pierwszy rehabilitant wytłumaczył mi na czym polega moje schorzenia i jak będzie mnie leczył; zalecił dużo ćwiczeń do samodzielnego wykonywania w domu a także popracował nad moim schorowanym kręgosłupem w gabinecie; jest lepiej, od 10 dni nie używam środków pbólowych; nikt nie jst cudotwórca wiec proces zdrowiania musi potrwac to każdy rozumie, szczególnie jeżeli jest druga ingerencja w to samo miejsce. Ja jestem bardzo zadowolona i polecam Pana Górskiego wszystkim tym którzy cierpią, chcą czuć się zdrowsi i sami włoża w swój proces zdrowienia trochę wysiłku, bo nic w życiu nie jest za darmo, nikt za nas nie odrobi naszej lekcji życiowej; ważne aby nas ukierunkować, pokazać co należy robić, a Pan Piotr to właśnie robi; ważne jeszcze to, że stosuje całkiem nowe mało znane w Polsce metody rehabilitacji. EWA D-N

Kompletnie nie przykładał się do pracy. Jako pacjent powinnam być najważniejsza, a właściwie problem chorobowy z jakim przychodzę. Pan Górski nie przekonał mnie że potrafi mi pomóc. Towarzysko pogadać mogę z koleżanką w pracy, nie muszę za to płacić.

W moim przypadku to była pomyłka, która kosztowała mnie kilka dodatkowych miesięcy rehabilitacji. Kompletnie ignorował to co do niego mówiłem i nowe dolegliwości, na które zwracałem uwagę. Po prostu robił swoje. Według jego słów tak musiało być w moim stanie. Na szczęście inny rehabilitant udowodnił mi, że z moimi bólami i odrętwieniem można sobie skutecznie poradzić.

Zdecydowanie odradzam tego rehabilitanta. W moim przypadku Pan Piotr na początku wzbudzał zaufanie, chociaż od razu nie podobały mi się jego przechwałki czego to on nie potrafi i jakich trudnych przypadków nie wyleczył. Niestety zdecydowanie za późno zdecydowałam się na zmianę rehabilitanta, i dopiero wtedy uświadomiono mi jak źle wyglądała moja rehabilitacja i jakie są teraz jej skutki, co potwierdzili potem inni rehabilitanci i lekarze. Podaje sprzeczne zalecenia dla pacjenta dotyczące ćwiczeń, postępowania. I choremu, który i tak jest przerażony swoimi dolegliwościami i wiszącą nad nim operacją kręgosłupa robi krótko mówiąc "wodę z mózgu", nie mając sam odwagi skonsultować się z neurochirurgiem, który skierował do niego pacjenta. Jest to człowiek bardzo pewny w siebie i tak zapatrzony w swoje osiągnięcia, że nie słucha pacjenta, nie szanuje go i zupełnie brakuje mu taktu, dyskrecji i profesjonalizmu - kolejnym pacjentom opowiada czasem dość intymne szczegóły z życia swoich pacjentek z odpowiednim komentarzem własnym, co przynajmniej dla mnie było dość krępujące.