lekarz Piotr Gruszka

Bardzo dobry lekarz,mimo iż nie jesteśmy z Legnicy to za każdym razem będę jeździć z córką do pana doktora,gdyż jest godny zaufania i wiem,że dziecko jest w dobrych rękach

Nie mógł przyjąć w święta, ale udzielił kompetentnej porady przez telefon. Polecam pełen profesionalizm.

Polecam, Leczyłam syna 4 miesiace i ciagle miał katar, chrypkę, pojechałam do dr. Gruszki. Doktor wypisał kropelki do zrobienia w aptece i syropek. Pomogło. 10 dni i kataru nie ma. A w aptece zapłaciłam tylko 30 zł-pierwszy raz w życiu. Bardzo dziekuję

Polecam,
Leczyłam syna 4 miesiace i ciagle miał katar, chrypkę,
Bardzo dziekuję

świetny lekarz za każdym razem wyleczył moje dziecko teraz chodzę do niego także z młodszym synkiem jest godny zaufania polecam wszystkim mamom

BARDZO MIŁY LEKARZ DRODZY RODZICE ON SŁUCHA CO SIĘ DO NIEGO MÓWI

BARDZO MIŁY LEKARZ DRODZY RODZICE ON SŁUCHA CO SIĘ DO NIEGO MÓWI

Kompetencja, rzetelność, uprzejmość - z czystym sumieniem WSZYSTKIM polecam dr Gruszkę! Lekarz, jakiego ze świeczką szukać!

Super lekarz.Polecam wszystkim mamom!Nikt nie pomógł mi jak ten lekarz a rok czasu chodziłam do innych lekarzy i nikt nie wyleczył mi tak jak P>Gruszka.