lekarz Piotr Grybowski

Internista, Lekarz rodzinny

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Wysłucha, dopyta i wytłumaczy. Jest uprzejmy i uśmiechnięty. Trafnie diagnozuje i podejmuje leczenie.

Fantastyczny i życzliwy LEKARZ Z POWOŁANIEM!! Ogromna wiedza przekłada się na rzetelność i fachowość. Zanim zdiagnozuje chorobę wnikliwie przeprowadza wywiad. Podejście do pacjenta bardzo empatyczne. Poświęca tyle czasu ile potrzeba pacjentowi, odpowiada na wszystkie zadane pytania rzetelnie i wyczerpująco, nawet jeśli tych pytań jest mnóstwo ;) Zawsze uśmiechnięty, sympatyczny i życzliwy. Budzi ogromne zaufanie. Cała moja rodzina jest pod wielkim wrażeniem Pana doktora Grybowskiego!! Zdecydowanie "NIE" POLECAM ;) (bo ma już tylu pacjentów, że coraz trudniej się dostać)

Fantastyczny i życzliwy LEKARZ Z POWOŁANIEM!!

Jest lekerzem godnym polecenia innym.Doradzi,wybierze to co jest najlepsze dla pacjęta.

Dba o pacjenta, opiekuje się po operacji. Jest bardzo miły i sympatyczny. Świetny lekarz, gorąco polecam! :)

dr piotr grybowski jest zdecydowanie dobrym lekarzem jest miły i uprzejmy mam do niego pełne zaufanie niech go bug błogosławi powinno być więcej takich lekarzy

Odpowiednia osoba w odpowiednim fachu, lekarz który chce leczyć, przy czym zawsze jest pogodny i uśmiechnięty, tłumaczy dokładnie działanie przepisywanych leków, stara się dobrać leki nie rujnujące kieszeni, człowiek wie co robi i dlaczego. Polecam serdecznie

Znam dobrze trzech dobrych lekarzy: dr Judym, profesor Wilczur i dr Grybowski Piotr. Polecam każdemu takiego lekarza. To jest lekarz, który faktycznie leczy.

Jest to najlepszy lekarz na jakiego do tej pory trafiłam.

Jest to najlepszy lekarz na jakiego do tej pory trafiłam.

Super lekarz. Życzę mu zadowolenia z pracy w Gryficach. Nowogard sporo traci.

Super lekarz. Życzę mu zadowolenia z pracy w Gryficach. Nowogard sporo traci.

Bardzo gorąco polecam doktora Grybowskiego. Nie ma lepszego lekarza, szkoda tylko że już wkrótce nas opuszcza;(