lekarz Piotr Grybowski

Internista, Lekarz rodzinny

Fantastyczny i życzliwy LEKARZ Z POWOŁANIEM!! Ogromna wiedza przekłada się na rzetelność i fachowość. Zanim zdiagnozuje chorobę wnikliwie przeprowadza wywiad. Podejście do pacjenta bardzo empatyczne. Poświęca tyle czasu ile potrzeba pacjentowi, odpowiada na wszystkie zadane pytania rzetelnie i wyczerpująco, nawet jeśli tych pytań jest mnóstwo ;) Zawsze uśmiechnięty, sympatyczny i życzliwy. Budzi ogromne zaufanie. Cała moja rodzina jest pod wielkim wrażeniem Pana doktora Grybowskiego!! Zdecydowanie "NIE" POLECAM ;) (bo ma już tylu pacjentów, że coraz trudniej się dostać)

Fantastyczny i życzliwy LEKARZ Z POWOŁANIEM!!

Jest lekerzem godnym polecenia innym.Doradzi,wybierze to co jest najlepsze dla pacjęta.

Dba o pacjenta, opiekuje się po operacji. Jest bardzo miły i sympatyczny. Świetny lekarz, gorąco polecam! :)

dr piotr grybowski jest zdecydowanie dobrym lekarzem jest miły i uprzejmy mam do niego pełne zaufanie niech go bug błogosławi powinno być więcej takich lekarzy

Odpowiednia osoba w odpowiednim fachu, lekarz który chce leczyć, przy czym zawsze jest pogodny i uśmiechnięty, tłumaczy dokładnie działanie przepisywanych leków, stara się dobrać leki nie rujnujące kieszeni, człowiek wie co robi i dlaczego. Polecam serdecznie

Wciąż poszukujesz "Internista Gryfice"?

Wojska Polskiego
72-330 Rogowo
ulica Ks. Ruta 9
72-300 Gryfice
Zakład Opieki Zdrowotnej 'MIL-MED"
Gryfice, ul. Ks. Ruta 8

Wojska Polskiego 54