dr Piotr Grygiel

Traumatolog, Ortopeda

2,9
2,7

Około 5 minut rozmowy, 300 zł żadnej recepty, żadnego lekarstwa, żadnych wskazan co robic czego unikać, skierowanie na 1 płatne badanie. W ramach wizyty nie wykonano USG, RTG itp. W mojej opinii wizyta totalna porażka, zdecydowanie odradzam.

To jakiś żart żeby co tydzień planować wizyty na których tak naprawdę nic sie nie dzieje kilka zdań i 300 zł wpada do kieszeni. Super lekarz z powołania aż się rzygac chce jak się znów od niego słyszy "proszę umówić się na wizytę"

Po ponad godzinie opóźnienia w wizytach dowiedzialam się od Pana doktora, że jak mnie boli kolano to mam go nie zginać ! Nieoceniona pomoc, dziekuje ! Już będę wiedziała by nie zginać kolana to bólu nie będzie! Z tego co widzę po opiniach na Internecie to prywatnie pewnie moj przypadek wymagałby cotygodniowych kontroli i miliona płatnych badań.

Świetny lekarz. Robił mi rekonstrukcje więzadeł krzyżowych i szył łękotki. Polecam! Świetne podejście to pacjenta, miły i uśmiechnięty

Złodziej jakich mało!! Fach ma w portfelu u pacjenta, jak pijawka wyssa ostatni grosz!! Na kasę chorych to gburowaty, prywatnie ma bajer i nic więcej zaprasza tylko co tydzień na wizyty, aby mu przynieść. Mną zajął się naprawdę dobry fachowiec to z tych wizyt się śmiał i z samego podejścia do pacjenta!!

Konkretny lekarz bardzo miły i kompetentny.Nie wiem jaki jest jeśli idzie się prywatnie ale ku mojemu zdziwieniu na NFZ miło się rozczarowałam.Dobre podejście do pacjenta(bada przy wizycie)nie tak jak niektórzy np.jeden mnie skierował na artroskopie bez żadnego badania.Polecam tego ortopedę

Jestem po zabiegu zespołu cieśni kanału nadgarstka u tego ortopedy.To świetny specjalista,wspaniały człowiek,na pierwszej wizycie jasno określa zasady co do kosztów,które nie są chyba zbyt wygórowane bo zawsze jest dużo pacjentów.Ważne jest,że lekarz ten ma możliwość wykonywania zabiegów na NFZ.Na oddziale interesuje się swoimi pacjentami i jest równie miły jak w gabinecie prywatnym.W razie wątpliwości można uzyskać informację telefonicznie.Za ulgę w cierpieniu dziękuję,innym chorym polecam,wdzięczna pacjentka Mirosława Z.