lekarz Piotr Hadas

Absolutnie polecam! Uprzejmy, fachowiec, nie naciaga na kasę, ma cierpliwosc do "marudnych" ciężarnych i ich mężów.

Lekarz z powołania!!! Prowadził moją ciążę - rzeczowy, pomocny, daje poczucie bezpieczeństwa. Odpowiadał na każde pytanie, których w moim przypadku było mnóstwo :) W przypadku pytań, wątpliwości, dolegliwości, w każdej chwili mogłam się z Panem Dr. skontaktować, jeśli nie mógł odebrać, zawsze oddzwaniał błyskawicznie. Polecam każdej kobiecie, która ceni sobie fachowość i jednocześnie NORMALNE podejście do pacjentki :)

W ciąży bliźniaczej całkiem zielony, nie dostrzegł połączeń między bliźniętami, całkowity brak kompetencji jeśli chodzi o ciąże zagrożone. Nawet mnie nie informował jakie powikłania mogą wystąpić w ciąży bliźniaczej. kiedy już doszło do przedwczesnego porodu (27 tydz. ciąży ) i zadzwoniłam do niego to był bardzo opryskliwy i nie przyjemny a potem to już nawet telefonu nie odbierał. Olał sobie fakt, że nie dopatrzył się nieprawidłowości. NIE POLECAM !!!!

To świetny lekarz, jestem jego pacjentką 7 rok, prowadził moją ciąże( jestem mamą 3,5 rocznej Olci), ponadto farmakologicznie wyleczył torbiele.

godny polecenia! opieka nad ciążą była profesjonalna, zarówno dobór leków, metod jak i same badania podczas wizyt zagwarantowały utrzymanie ciąży do szczęśliwego rozwiązania. Podejście do pacjentki profesjonalne i podmiotowe.

Bardzo polecam.kompleksowe podejście do pacjenta a oprócz tego ciepły,nie wzbudzający skrępowania doktor.prowadził moją zagrożoną ciąże zakończoną szczęśliwie

Mało kompetentny, bał się prowdzić ciażę zagrożona.

Mało kompetentny, bał się prowdzić ciażę zagrożona.

jest fachowcem,ale mam wrażenie, że trichę rutynowo traktuje pacjentów

jest fachowcem,ale mam wrażenie, że trichę rutynowo traktuje pacjentów

Polecam z całego serca, lekarz naprawde z bardzo dużym doświadczeniem, wyrozumiały, ciepły i otwarty dla pacjentek. Naprawde warto.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, z powołania, bardzo polecam.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, z powołania, bardzo polecam.