lekarz Piotr Hatala

Bardzo uprzejmy i cierpliwy lekarz ginekolog. Odpowiada na wszystkie pytania i poświęca tyle czasu ile pacjentce jest potrzebne. Nie lekceważy problemów, ale od razu reaguje. Polecam!

Cudowny człowiek Jedyny który potrafił mnie uspokoić w trakcie porodu A byłam naprawdę przerażona Bardzo dobry lekarz

Bardzo dobry lekarz , profesjonalista. Polecam ogromna wiedza, świetny kontakt. Super podejście do pacjenta cierpliwy wszystko mi dokładnie wyjaśnił

Konkretny, zaangażowany, rozładował bardzo nerwową sytuację, nawet ciężko chory pacjent, czyli mój tato, się uśmiechnął. Bardzo dziękujemy za pomoc!

Lekarz, który potrafi dojrzeć człowieka w pacjencie Rzeczowo odpowiada na pytania i wkłada serce w swoje działania Dziękujemy za pomoc

Bardzo małe kompetencje, nie potrafi rozpoznać jednostek chorobowych . Nie wspomina o profilaktyce. Nieuprzejmy, arogancki.

Lekarz bardzo nieuprzejmy, ma złe podejście do pacjentów. Nie potrafi doradzić oraz lekceważy pytania pacjentów. Zachowuje się jakby jego praca była karą.