dr n. med. Piotr Jackiewicz

Chirurg onkolog, Proktolog

Z pewnością Pan Doktor Piotr Jackiewicz zasługuje na najwyższą rekomendację. Wiedza, doświadczenie, umiejętności to nie jedyne atuty Pana Doktora, ma też świetny kontakt z pacjentami, najważniejsze jest ich zdrowie.Każdemu życzę takiego anioła stróża u boku.Panie Doktorze bardzo, bardzo dziękuję.

Nigdy nie spotkałem się z tak lekceważącym podejściem lekarza do osoby starszej w wieku 84 lat. To jest po prostu kpina, a nie wizyta, która trwała dosłownie 3 minuty a kosztowała sporo pieniędzy. Brak jakiejkolwiek komunikacji, zbadania pacjentki.Lekarz, a tym bardziej onkolog powinien odznaczać pewną dozą empatii, uspokoić pacjentkę, wskazać drogę leczenia. Niestety w opinii lekarza osoby starsze to widocznie tylko ,,nabijanie”sobie portfela….Wizyta odbyła się w prywatnym gabinecie w Białej Podlaskiej.

P.Jackiewicz dawno już nie jest ordynatorem Magodentu i nigdzie. Częste zmiany placówek onkologicznych. W przypadku mojej Mamy opóżniona diagnoza, nieprawidłowe leczenie, brak podstawowych, standardowych badań onkologicznych !

Wspaniały młody lekarz. Tata (78 lat) był dwukrotnie operowany (rak płaskonabłonkowy ręki). Jestem pod wielkim wrażeniem jego profesjonalizmu, uprzejmości i wrażliwości na drugiego człowieka, szczególnie na osobę starszą. Poświęcił wiele czasu tłumacząc spokojnie wszystko co wiązało się z chorobą, operacjami i leczeniem. Bardzo polecam.

Podejście kompleksowe. Nie pozostawia pacjenta samemu sobie, potrafi pomóc. Wyleczył moją mamę. Godny polecenia.

Pan Doktor jest Ordynatorem Oddziału Chirurgii Onkologicznej w NZOZ MAGODENT, tam przyjmuje w poniedziałki w przychodni.Szpital jest prywatny, ale wszystkie koszty pokrywa NFZ. tel. do gabinetu Pana Dr (22) 430 - 88 - 44

tel. do gabinetu Pana Dr (22) 430 - 88 - 44

profesjonalista, a jednocześnie przesympatyczny człowiek. Poświęca każdemu pacjentowi maksymalną ilość czasu, nie ma szans aby poczuć się zbywanym i lekceważonym. Udziela wszystkich niezbędnych informacji.

Lekarz godny polecenia, rzeczowy i uprzejmy, wszystkie wskazówki zapisuje i daje pacjentowi w formie pisemnej co bardzo ułatwia postępowanie zgodnie z zaleceniami.

zbyt pewny siebie - a człowiek nie maszyna

zbyt pewny siebie - a człowiek nie maszyna

Zrobił na mnie pan doktor ogromne wrażenie. Wrócila mi wiara w państwowa służbę zdrowia... :)