dr n. med. Piotr Jakub Zawodnydr n. med. Piotr Jakub Zawodny - zdjęcie profilowe

dr n. med. Piotr Jakub Zawodny

Chirurg szczękowo twarzowy, Medycyna estetyczna

Dr n. med. Piotr Zawodny, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej, lekarz medycyny estetycznej.
Ukończyłem wydział lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.

Ukończyłem wydział lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.

Jestem certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej i zajmuję się medycyną estetyczną od 2000r. Jako jeden z pierwszych 40 lekarzy w Polsce w 2004 roku ukończyłem Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej PTL. Jestem Członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty- Anging, członkiem UIME (Union Internationale d...

Zwiedzałam kilka klinik w Polsce, jak również za granicą. Wierzcie lub nie ale profesjonalizm dr Zawodnego przekracza wszelkie granice wspaniałości:) W kilku klinikach nie potrafili zająć się w sposób profesjonalny i efektowny moimi kompleksami, zaś dr Zawodny nie obiecując cudów, sprawił, że wszystkie moje mankamenty zniknęły. Moje ciało wygląda po stokroć lepiej i efekty są dużo lepsze niż planowane. Dziękuję Panie doktorze za nowe życie:)

Pan doktor sympatyczny, rzeczowy i pomocny. widziałam ze ma certyfikat lekarzy medycyny estetycznej za co jeszcze większy szacunek - bo to jest dopiero świadectwo! myślę ze lekarz godny polecenia

Pan Doktor pomagał mi walczyć z nadpotliwością. Walka została wygrana na szczęście, choc łatwa nie była. Kompleksowo do mnie w klinice podeszli, zrobili wszytskie istotne badania, dopiero potem wybralismy metode walki. Polecam

Rewelacyjna atmosfera, ciepły a zarazem rzeczowy lekarz! Nie owija w bawełnę, pokazuje możliwości doskwierającego problemu. Ulthera, Vanquish, Zaffiro to zabiegi warte uwagi. Zdecydowanie polecam!

W klinice doktora poddawałam się już kilku zabiegom. Przekonuje mnie do nich przede wszystkim doświadczenie lekarza, a także wyposażenie gabinetów. To nowy sprzęt, który nie sprawia bólu. A jeśli on jest, to do wytrzymania. Doktora polecam, ma spore umiejętności i wiedzę.

Doktora polecam, ma spore umiejętności i wiedzę.

Wciąż poszukujesz "Chirurg szczękowo twarzowy Szczecin"?

Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Fredry 15
78-100 Kołobrzeg
Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Klonowica 36/1
71-248 Szczecin