lekarz Piotr Jakubowski

Pan doktor zawsze uśmiechnięty i z jajem. Chodzę z synem już ładnych parę lat i to jedyny lekarz do którego syn chce chodzić. Diagnoza za każdym razem trafiona. Nie było jeszcze sytuacji ,w której dr Jakubowski by nie pomógł. Polecam z czystym sumieniem i dziwią mnie zle opinie na temat Pana doktora.

Lekarz bada pacjenta jakby robił łaskę, mimo występujących objawów wyśmiewa problem i wysyła do domu, z laską zleca dodatkowe badania, jest zaskoczony złymi wynikami, uważa że nic nie dolega. Jego komentarze są nie na miejscu i chamskie

Nie polecam tego lekarza! Nie lubię lekarzy i chodzę do nich już w najgorszych przypadkach kiedy jestem do tego zmuszona, niestety zawsze trafiam do niego. Pan doktor nigdy nie widzi problemu, dziwi się że w ogóle jestem chora. Kiedyś poszłam z ostrym bólem gardła, gorączką, kaszlem i katarem, niestety objawy nie przechodziły po kilku dniach poprosiłam o antybiotyk a doktor stwierdził że wystarczy rutinoscorbin i tabletki na gardło a jak nie przejdzie po kilku dniach to mam przyjść ponownie... Jest chamski, jego żarty są nie na miejscu. Wizyta trwa bardzo szybko bo nic go nie obchodzi. Nie pyta o objawy, chce jak najszybciej wypisać receptę na byle co i pozbyć się pacjenta.

Godny polecenia sympatyczny zawsze z poczuciem humoru moje dzieci w wieku 8 i 5 lat chodzą do doktora z usmiechem na twarzy.Lekarz wysłucha doradzi i stawia dobre diagnozy.Obecnie lecze u dokotra trójeczke dzieci i jestem mega zadowolona! a przede wszystkim zaczely mniej chorować :)

Dr Jakubowski to b.dobry specjalista i przemiły człowiek. Cieszy się ogromnym zaufaniem mojej całej rodziny...kiedyś leczył mnie, dziś leczy moje dzieci. Tak, jak napisała tu Pani Celestyna to "lekarz, który leczy choroby dzieci a nie fobie matek", za co jestem mu niezwykle wdzięczna, gdyż z własnego doświadczenia wiem, że na początku trudnej drogi macierzyństwa mamy często wyolbrzymiają problemy zdrowotne dziecka, a pan dr niezwykle skutecznie potrafi sprowadzić "powagę" sytuacji na odpowiednią drogę :) co czasem jest jednak źle odbierane przez niektórych rodziców, a zupełnie niesłusznie. Z własnego doświadczenia wiem, że Pan dr b.trafnie stawia diagnozy (często nie związane z jego dziedziną nauki) i niejednokrotnie poprzez swoją czujność b.pomaga w odpowiednim czasie zauważyć problem zdrowotny dziecka, by móc we właściwym momencie właściwie zareagować przez co budzi moje ogromne zaufanie i szacunek od wielu lat. POLECAM

Najlepszy lekarz pod słońcem! Chodzę do niego od małego i nigdy nie zawiódł. Jest świetny w tym co robi. Nie doszukuje się chorób, jak tu ktoś już napisał. Nie przepisuje durnych antybiotyków od tak sobie tylko w ostateczności. Naprawdę z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

Lekarz który nie doszukuje się choroby u dziecka. Owszem gdy spanikowani przyjdziemy z katartkiem to konkretnie zapyta się po co mu czas marnujemy. Jednak jest to pytanie z uśmiechem. Gdy jednak Ola poważnie się pochoruje - ma pełne skupienie na twarzy i podchodzi do nas i naszej córci z pełnym profesjonalizmem i poświęceniem. Na pewno nie jest to lekarz dla rodziców którzy na siłę muszą wynaleźć chorobę u dziecka albo uważają się za bogów i wymagają by prawić im komplementy. Kiedyś gdy byliśmy na wypoczynku w Ustroniu i córka mając ...

Kiedyś gdy byliśmy na wypoczynku w Ustroniu i córka mając niespełna rok nam się pochorowała - tylko On postawił dobrą diagnozę (w Ustroniu to chyba nie ma pediatrów). Pamiętam jego niepokój i dbanie o swojego małego pacjenta. Dlatego mu ufamy.

Strasznie nieuprzejmy pan, niemiły nie liczy się dla niego zdrowie dzieci, robi wielką łaskę nawet nie potrafi patrzeć w oczy przy rozmowie. Jak wyjdą złe wyniki twierdzi że to nie możliwe nie leczy tylko zleca dalsze badania żeby postawić na swoim czyli że nic dziecku nie dolega mimo że dziecko dusi się na jego oczach, przy zapaleniu uszu jego złotym środkiem jest zyrtec bo przecież trzeba wszystko zwalić na alergie i wszystko leczy pod tym kontem a tylko dlatego że jego synowa jest alergologiem i razem biją kase. Chamski człowiek nie polecam nigdy się już do niego nie wybiore.

CHodzę do tego lekarza z dzieckiem od 6 lat i jestem bardzo zadowolona, a dla mojego dziecka pójscie do lekarza to wręcz przjemność.

JEST JAK NAJBARDZIEJ KOMPETENTNYM LEKARZEM. LECZY CHOROBY DZIECI A NIE FOBIE MATEK. LECZĘ DWÓCH SYNÓW OD 6 LAT W PUBLICZNEJ PRZYCHODNI I NIGDY NIE POCZUŁAM SIĘ TAM ŹLE POTRAKTOWANA. LUŹNE PODEJŚCIE DO KATARKU NIE OZNACZA AROGANCJI. DO PRAWDZIWYCH CHORÓB PAN JAKUBOWSKI PODCHODZI Z OGROMNYM PROFESJONALIZMEM I ZAANGAŻOWANIEM. POLECAM WSZYSTKIM - JURETKO CELESTYNA