lekarz Piotr Jakubowski

Niestety leczył mnie teraz ledwo chodze Rana ropieje a o powrocie do pracy tylko pomarzyć kurde .Tragedia nie polecam

nieoceniony lekarz .Miałam skomplikowane złamanie trzy operacje tak mi wyleczył nogę że nie odczuwam żadnego bólu. Polecam go godny polecenia .

Wszystkie powyzsze komentarze mowia za siebie. Dodam tylko ze dzieki Panu Jakubowskiemu na nowo uwierzylem w mozliwosc dalszej gry w siatkowke. W Lesznie zapewnili mi ze zostalo mi tylko granie w szachy. Aktualnie gram jak dawniej. Pozdrawiam

Najlepszy fachura i tyle !!! leczył moje kolano które u innych lekarzy było nieuleczalne !! a dr. Piotr Jakubowski je wyleczył !!

Pełen profesjonalizm. Pomoc przy załatwieniu dodatkowych badań, mimo braku terminów. Nie ma absolutnie żadnej różnicy w traktowaniu pacjenta na wizycie w poradni jak i wizycie prywatnej. Koszt wizyty prywatnej - jeszcze przedwojenny. Dziękuję doktorze Piotrze :-)

Ortopeda od małych zabiegów z bardziej skomplikowanymi lepiej nie chdzcie.

Ortopeda od małych zabiegów z bardziej skomplikowanymi lepiej nie chdzcie.

jeśli masz problem to cię z tym nie zostawi.Załatwia sprawy do końca.polecam!!!!!! bardzo dziękuję za pomoc panie doktorze:)

Super doktor, nie zrezygnuję chyba nigdy z jego uslug. Polecam

Super doktor, nie zrezygnuję chyba nigdy z jego uslug. Polecam

Leczymy się całą rodziną u tego lekarza.Całkowicie bez zarzutu.Oby jak najdłużej mieć możliwość leczenia się u niego. Od dawna przestałem się dziwić, dlaczego jest tak oblężony w poradni chirurgicznej i ortopedycznej na NFZ. Chodzimy prywatnie a koszt wizyty jest jakiś pradawny. Pozdrowienia dla Doktora.

super lekarz polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy ortopedy!

super lekarz polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy ortopedy!