lekarz Piotr Jakubowski

Trafnie zdiagnozował sytuację, ale po zabiegu wizyta kontrolna- nie trwała nawet 30sekund, i 70zł poszłoo - za to ze powiedział "ładnie". Wypisanie recepty "100zł"

Wypisanie recepty "100zł"

Fenomenalny lekarz. Rewelacyjne, zdecydowane i w pełni profesjonalne podejście do pacjenta. Błyskawiczna i trafna diagnoza. Zdecydowanie polecam. Kompetencja w każdym calu, a poza tym bardzo miły i niezwykle sympatyczny...

Godny zaufania, kompetentny, polecam pacjentom.

Godny zaufania, kompetentny, polecam pacjentom.

Nie wiem, kto pisze te opinie, ale ja z moim dzieckiem udałam się do doktora Jakubowskiego uprzednio też zasięgając informacji u innych pacjentów czy warto go odwiedzić, podjął się leczenia złamania, na które inni doktorzy w Gostyniu nie chcieli nic zrobić i uratował nóżkę, a ja jestem zadowolona, jak wszyscy z którymi rozmawiałam.

Zdecydowanie nie polecam!!!! Ortopeda kiepski. Nie zna sie na złamaniach!!!!

Zdecydowanie nie polecam!!!! Ortopeda kiepski. Nie zna sie na złamaniach!!!!

Człowiek godny zaufania. Leczył mnie po źle zdiagnozowanej chorobie i wracam do pełnej sprawności

Godny polecenia.Długie leczenie u innych ortopedów.Ciągły ból kolana.A tu inna diagnoza mały zabieg i po bólu.Śliczne dzięki doktorze.

Załuje że do niego trafiłam teraz nie mogę ruszać ręką i mam silne bóle ,spać mi nie daja .Nie polecam.

Wszystko super, ale ma ciągle pełno pacjentów. Nie dziwię się. Polecam.

Wszystko super, ale ma ciągle pełno pacjentów. Nie dziwię się. Polecam.

Poprzedni ortopeda powiedział że już po moim kolanie i nie ma szans go wyleczyć a dr. Jakubowski mnie wyleczył i śmigam jak nowy !!!! Fachura i do tego miły Gość