lekarz Piotr Jancewicz

super lekarz,specjalista na 6! pelen profesjonalizm! serdecznie polecam! dziekuje,dziekuje,dziekuje!!!!!!!!!!!!!!!!

Niezwykły lekarz !!!!!!! Bardzo, bardzo polecam !!!!!!!!!!!!!!

Niezwykły lekarz !!!!!!! Bardzo, bardzo polecam !!!!!!!!!!!!!!

bardzo dobry lekarz mily czlowiek polecam

bardzo dobry lekarz mily czlowiek polecam

Jedyny prawdziwy specjalista jakiego spotkałam na swojej drodze (a byłam już u wielu lekarzy). Od razu rozpoznał mój bolesny problem, którego nie zauważyli (lub nie chcieli zauważyć)inni ''specjaliści'' Świetny lekarz i bardzo miły człowiek, dziękuję losowi że w końcu trafiłam do dr Jancewicza.

leczę się już u pana doktora od ponad 8 lat mam problemy z kolanami, jako pierwszy był człowiekiem który był w stanie mi pomóc, dzisiaj ciesze się zdrowiem i możliwością uprawiania nawet sportów. Pan Piotr to skarb, nie spotkałem jeszcze nigdy tak świetnego lekarza.

Świetny lekarz,miły i sympatyczny, wyjaśni, wytłumaczy i nie wygania z gabinetu. Bardzo dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Byłem operowany przez doktora Jancewicza i jestem bardzo zadowolony zarowno z wizyty jak i samej operacji oraz opieki . Bardzo konkretny lekarz, odpowie na kazde pytanie. Wiekszość lekarzy powinna uczyć sie od niego podejścia do pacjenta .Wzór.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Otrzymałam fachowa porade i pomoc i opiekę nad całością leczenia.