lekarz Piotr Janczak

Endokrynolog, Internista

Lekarz odwołał wizytę rano. Powód nie będzie czekał do 19:10 bo następnego dnia ma zaplanowany 14 dniowy wyjazd. Polecam szukać innego specjalisty.

Polecam , bo wiem jak trudno znaleźć kompetentnego lekarza który zna się na przypadłościach endokrynologicznych a atmosfera i podejscie do pacjenta jest niepowtarzalne. Polecam serdecznie !!!

Gorąco polecam. Profesjonalne podejście do pacjenta, wszystko sprawnie i idealnie :) Polecam - Pacjent

Wizyty nie są sztucznie przeciągane, Doktor Janczak dokładnie mówi co będzie robione...itd... Dobre jest też to że nie ma naciągania przy opłacie. Wizyty są bardzo fajne, czuć pozytywną energię lekarza. Polecam Monika

Polecam. Bardzo mi się podobala wizyta w tym gabinecie. Wszystko przebiegło tak jak miało być. Jestem zadowolony. Polecam :-)

Doktor Piotr Janczak to wspaniały lekarz i człowiek! Polecam wszystkim. W sytuacji gdy człowiek czuje się bezradny i zagubiony, On pomaga - bardzo szybko i fachowo. Polecam i dziękuję !!!!!

Super lekarz, pomocny w każdej chwili...nawet kiedy inni nie chcą przyjąć. Pan doktor pomoże :-) Pozdrawiam oby więcej takich lekarzy we Wrocławiu. Kinga

Świetna klinika Medix i super fachowcy! Dr Janczak zdiagnozował u mnie chorobę Gravesa, skierował na bardzo szczegółowe badania, zapisał odpowiednie leki. Polecam, bo to naprawdę specjalista!

Absolutny lekarz z powołania. Poświęca dużo czasu na każdy przypadek, w odróżnieniu od wielu innych lekarzy stara się zgłębić i wyjaśnić problem. Bardzo polecam.

Długo szukałam dobrego Endokrynologa i wreszcie trafiłam na Janczaka. szybka diagnoza , skuteczne leczenie i zawsze uśmiech i dobre słowo. dlatego będę polecać!