lekarz Piotr Janczak

Endokrynolog, Internista

Polecam , bo wiem jak trudno znaleźć kompetentnego lekarza który zna się na przypadłościach endokrynologicznych a atmosfera i podejscie do pacjenta jest niepowtarzalne. Polecam serdecznie !!!

Gorąco polecam. Profesjonalne podejście do pacjenta, wszystko sprawnie i idealnie :) Polecam - Pacjent

Wizyty nie są sztucznie przeciągane, Doktor Janczak dokładnie mówi co będzie robione...itd... Dobre jest też to że nie ma naciągania przy opłacie. Wizyty są bardzo fajne, czuć pozytywną energię lekarza. Polecam Monika

Polecam. Bardzo mi się podobala wizyta w tym gabinecie. Wszystko przebiegło tak jak miało być. Jestem zadowolony. Polecam :-)

Doktor Piotr Janczak to wspaniały lekarz i człowiek! Polecam wszystkim. W sytuacji gdy człowiek czuje się bezradny i zagubiony, On pomaga - bardzo szybko i fachowo. Polecam i dziękuję !!!!!

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Wrocław"?

Grabiszyńska 170 lok. 2

Kościuszki 108a lok. 20
50-048 Wrocław
ulica Miernicza 5
58-200 Dzierżoniów
Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"
Wrocław