dr n. med. Piotr Jander

2,7

Po urazie byłem przyjęty przez Pana doktora w szpitalu przy ulicy Milionowej . Doskonały specjalista,szybka diagnoza i skuteczna pomoc.Należy jedynie wspólczuć jeżeli chodzi o warunki pracy .

Po urazie byłem przyjęty przez Pana doktora w szpitalu przy ulicy Milionowej .
jeżeli chodzi o warunki pracy .

Do doktora chodził mój tata. Pan dr. polecił kupić drogie zaszczyki, podczas ich wstrzykiwania zasłaniał się w taki sposób, aby mój tata nie mógł zobaczyć jak je wstrzykuje. Nie było żadnej poprawy. Tata dopiero po 3 wizycie zorientował się, że Pan doktor wcale tych zastrzyków nie wykonuje, udaje tylko delikatnie wbijając igłę w wierzchnią warstwę skóry. Nie wiem po co mu te zaszczyki, ale przestrzegam przed tym lekarzem, a jeżeli już jesteście na wizycie to zachęcam do dokładnego śledzenia jak zakupione przez Was zaszczyki są podawane. Żądajcie opakowań po zaszczykach ...

Do doktora chodził mój tata. Pan dr. polecił kupić drogie zaszczyki, podczas ich wstrzykiwania zasłaniał się w taki sposób, aby mój tata nie mógł zobaczyć jak je wstrzykuje. Nie było żadnej poprawy. Tata dopiero po 3 wizycie zorientował się, że Pan doktor wcale tych zastrzyków nie wykonuje, udaje tylko delikatnie wbijając igłę w wierzchnią warstwę skóry. Nie wiem po co mu te zaszczyki, ale przestrzegam przed tym lekarzem, a jeżeli już jesteście na wizycie to zachęcam do dokładnego śledzenia jak zakupione przez Was zaszczyki są podawane. Żądajcie opakowań po zaszczykach i je oznaczajcie.

Na poczatku zaufalam doktorowi .Jestem po przeszczepie membrany kolagenowej która odbyla się w kwietniu 2017r Miało być tak pięknie Teraz jest wrzesień a moja noga coraz bardziej boli.spuchnieta cieple kolano,nie można chodzić.W trakcie wizyt PAN doktor mówił że wszystko jest dobrze.W końcu udalam się do innego doktora który stwierdził że trzeba otworzyć z powrotem. Ale żeby się upewnić poprosił o rezonans .Stwierdził że jest gorzej niż myślał. Zalamalam się Poszlam do DoktoraJandera z rezonansem i powiedział że mogę jeździć rowerem.Ze jest tak dobrze.Szok noga obolala spuchnieta nie można podnieść do gory ani zginąć ale rower może być.W tej chwili jestem po operacji ktora odbyla się we wrzesniu .w brzezinach.Nie będę pisać co było w środku w nodze .Nie polecam doktora Jandera zero doświadczenia. Wycierpialam się tyle bólu tyle wydanych pieniędzy na rehabilitację. Nikt mi za to nie zwróci. Po prostu po operacji która wykonał w kwietniu było gorzej niż przed.Trafilam na wspaniałego doktora który naprawił mi nogę .Pełen profesjonalizm.Jestem taka wdzięczna .

Super specjalista, bez zbędnych pogadanek czy komentarzy. Krótko, treściwie i na temat. Trafił "w punkt" natychmiast, polecam i dziękuję.

Trafił "w punkt" natychmiast, polecam i dziękuję.

Dołączam się do negatywnych opinii o tym panu. 2 miesiące temu o bolącej nodze w stawie skokowym powiedział, że on tu nic nie widzi i jak spuchnie to mam przyjść ponownie. Dziś inny ortopeda zrobił mi zdjęcie rtg i wszystko jest jasne co dalej mamy robić. Pan Jander nie widział takiej potrzeby. SZKODA CZASU NA WIZYTY U NIEGO!

NAJGORSZY lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam.Jestem młodą 24- letnią osobą. Silne bóle układu kostnego bardzo mnie zaniepokoiły, dlatego też umówiłam się do specjalisty (oczywiście miałam skierowanie). Zastanawiało mnie dlaczego do tego lekarza nie ma kolejek....teraz już wiem. Wizyta u Pana Jandera była po prostu stratą czasu. Pan doktor nie spojrzał nawet na wyniki badania, które miałam ze sobą. KOMPLETNIE NIC. Nie zadawał ŻADNYCH pytań. Ciągle tylko wzdychał i wywracał oczami. Mówił że takie młode osoby to nie powinny w ogóle po lekarzach chodzić. Twierdził że jeśli weszłam o własnych siłach do jego gabinetu to przecież jestem zdrowa. Tak gburowatego, niechętnego do rozmowy i niemiłego człowieka dawno nie widziałam. W niczym mi nie pomógł.

Szkoda czasu na wizytę u tego lekarza. Zbywa i Bagatelizuje problem. Nie chciał mi zrobić kontrolnego rtg, mimo że na wypisie z izby przyjęć miałam takie zalecenie. 2 razy zgial mi reke w lokciu i powiedzial ze jest ok. Na podstawie daty urazu oszacowal, kiedy moge jezdzic na rowerze i wrocic na silownie. Ponadto wyniki rezonansu magnetycznego, który zlecił mi inny lekarz wykazały, że mam 2 schorzenia w kolanie. Uzyskałam fachowa ocenę obrazu od jandera : "jeeeee tam, nic tu nie ma". Zmarnowany dzień urlopu, strata czasu.

Bardzo dobry lekarz, nie wydaje pochopnych decyzji. Trafna diagnoza pomogła szybko dojść do zdrowia. (Skręcone i przeciążone kolano, łąkotka przyśrodkowa uszkodzona). Polecam. Lekarz konkretny i pomocny.

Polecam. Lekarz konkretny i pomocny.

STANOWCZO NIE POLECAM. Byłam na wizycie u Pana doktora z złamanym palcem . Potraktował mnie jak intruza . Pan doktor stwierdził , że to tylko stłuczenie i nie zrobił nawet zdjęcia RTG i kazał robić okłady i smarować maścią . Palec był spuchnięty i siny ale on nawet dobrze nie spojrzał i powiedział , że tak ma być . Ponieważ nic nie pomogła wypisana maść i okłady poszłam do innego lekarza a ten tylko spojrzał i powiedział , że to na pewno złamanie . Po zrobieniu zdjęcia RTG okazało się , że złamanie z "odryskiem " kawałka kostki . Ale teraz to już za późno na nieinwazyjne leczenie i można to naprawić tylko operacyjnie .

Ja jestem zadowolona z wizyty u Pana Doktora w przychodni przy ul. Tatrzańskiej. Pół roku bolała mnie ręka (prawdopodobnie uraz). Chodziłam prywatnie do innego specjalisty, który mi przepisał leki przeciwbólowe , zrobił "blokadę" i nic to nie dało. Pan dr Jader na drugiej wizycie też wykonał zastrzyk, ale w innym miejscu i ból po trzech dniach przeszedł, a pogrubienie zmalało już prawie całkowicie (ok. 3 tyg. temu). Twierdzę, że bardzo dobrze wykonuje takie zabiegi jak mój. Polecił mi go lekarz rodzinny.