lekarz Piotr Januszkiewicz

Internista

PAN DOKTOR TO WSPANIAŁY SPECJALISTA , TAKICH LEKARZY NAM WŁAŚNIE POTRZEBA, ZAWSZE ZNAJDUJE CZAS DLA PACJENTÓW.GODNY POLECENIA LEKARZ Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM !!

Dr Januszkiewicz to kompetentny lekarz, oddany pacjentowi w 100%. Podziwiam Go jako fachowca (zawsze trafna diagnoza i dobrze podjęte leczenie) i jako człowieka! Życzę mu zdrowia dziękując za wszystko co zrobił dla mojej rodziny i dla mnie !!!

Już dawno nie spotkałam takiego lekarza. Patrzy całościowo, nie tylko na swoją dziedzinę. Bardzo miły, konkretny-polecam.

Wszystko w najlepszym porządku. Lekarz godny zaufania

Wszystko w najlepszym porządku. Lekarz godny zaufania

PIERWSZY LEKARZ KTÓRY TRAKTUJE LUDZI POWAŻNIE,POŚWIĘCA IM DUŻO CZASU.DO TEGO JEST PO PROSTU SYMPATYCZNY.POLECAM KAŻDEMU.