Piotr Jarecki

Chirurg ogólny, Urolog

lekarz godny polecenia chociaz nie we wszystkich kwestiach za mało czasu na wizycie:( ogólnie polecam

ogólnie polecam

jestem bardzo nieufny w stosunku do lekarzy,jednak po 1ej wizycie bardzo przypadl mi do gustu.wszystko jeszcze przedemna ,lecz pierwsze spotkanie z dr.Jareckim pozwolilo mi utwierdzic sie w przekonaniu,ze chyba bedzie to ten lekarz,ktorego od dawna szukalem.w pelni popieram wszystkie pozytywne opinie ,zas gdyby ktos ocenil w sposob negatywny tego lekarza to nigdy nie dal bym temu wiary .zaznaczam ,ze jest to moja opinia po 1 ej wizycie i nie wierze,ze mogla by ona ulec zmianie.znam sie na ludziach i potrafie odroznic fachowca od partacza.

Bardzo kompetenty, uprzejmy... ogolnie super! Bardzo polecam tego lekarza. Jego pacjentami sa maz i moj tata. Bardzo polecam!

Bardzo kompetenty, uprzejmy... ogolnie super! Bardzo polecam tego
lekarza. Jego pacjentami sa maz i moj tata. Bardzo polecam!

Trafiłem na tego lekarza przypadkowo i zajął się moim przypadkiem tak jak powinien się zająć lekarz pacjentem. Toco potrafi robinaprawdę rzetelnie i dobrze!! Polecam MaciejW

Polecam
MaciejW

bardzo dobry chirurg, musialem poddać się operacji usunięcia nerki, zabieg przeprowadził laparpskopowo, dzięki temu nie ma prawoe śladu po operacji

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Sopot"?

dr

Rumia
Medgart Centrum Medyczne
Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk
Alfamed Przychodnia Lekarzy Specjalistów
Warszawska 40A
06-500 Mława