lek. med. Piotr Jaworskilek. med. Piotr Jaworski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

lek. med. Piotr Jaworski

Okulista

Ukończył Śląską Akademię Medyczną w Katowicach. Posiada specjalizację z zakresu okulistyki. Swoje umiejętności zawodowe doskonalił w wielu ośrodkach w kraju jaki i zagranicą (m.in. na stażu w Instytucie Okulistyki Fiodorowa w Moskwie). Ukończył też szereg specjalistycznych szkoleń m.in. z zakresu mikroendoskopii Como (Włochy), chirurgii oczodołu Rostock (Niemcy), implantacji INTAX-ów i aplikacji soczewek kontaktowych San Paulo (Brazylia) i Paryżu.

W 1996 skonstruował i opatentował aparaturę pomiarową wyznaczającą kąt skręcenia osi soczewki kontaktowej. Wraz z zespołem lekarzy z Centrum Mikrochirurgii Oka Optomed jako pierwsi wprowadzili do Polski technologię tzw. indywidualnego dopasowania miękkich i twardych soczewek kontaktowych, a także technikę wykorzystującą laser połączony z mikroendoskopem do rekonstrukcji dróg łzowych.

W 2010 roku ukończył budowę prototypowej aparatury – mikroskopu do pozycjonowana implantów, a w 2012 roku unikatowej na skalę światową aparatury do badania oczopląsów i ostrości widzenia – Optonystagmografu.

Jest autorem wielu prac poświęconych kontaktologii i chirurgii okulistycznej.

Chodzimy do dr Jaworskiego 5 lat kiedys nial wieksze podejscie do malych pacjentow teraz go nie ma. Denerwuje sie jesli dziecko nie wykonuje jego polecen. Wizyta kosztuje 250zl a czeka sie nawet po 3 godz lekka przesada pacjenci sa zapisywani co 5 /10min a siedza nawet po 40 min. Od prywatnej wizyty oczekuje sie troche czegos innego na fundusz nigdy tyle nie czekalam co tam... Dziecko bylo zle lDzieckonie wymagalo takich drogich soczewek wystarcza miekkie no ale coz kazdy chce zarobic

Polecam naprawde godny polecenia specjalista uprzejmy. Mila obsluga. Jestem naprawde wdzieczny panu doktorowi za pomoc chcialbym polecic klinike optomed w chorzowie

jeden z najlepszych lekarzy z jakim miałem doczynienia - profesionalizm w 100%. Pomógł mi z moim schorzeniem z którym borykałem się od paru lat. Gorąco polecam!

bardzo uprzejmy, miły, kompetentny lekarz. Dobral mi soczewki korygujące zeza i w koncu po 30 latach pozbylam się okularów :-))) Szczerze polecam. Joanna

doskonały lekarz, profesjonalista a do tego człowiek o złotym sercu, wyleczył oczka naszej córki za co będziemy mu dozgonnie wdzięczni, od tej pory kontrolujemy wzrok córki tylko u niego, szczerze polecam, Kasia

Wciąż poszukujesz "Okulista Chorzów"?

None
Panewnicka 29
Katowice
ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
Świętochłowice
Praktyka Lekarza Rodzinnego
Powstańców 8/1
Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
Sosnowiec
Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2

Zabrze
alergomed
katowice ul żelazna1
Katowice
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Ceglana 35
Śląski Ośrodek Leczenia Chorób Oczu - Ambulatorium