dr n. med. Piotr Jende

Traumatolog, Neurochirurg

3,9
3,9

Lekarz beznadziejny dosłownie uśmiercił moją babcie. Nie dajcie się przez niego operować. Pozew wytoczony był już bardzo dawno jednakże bez skutku... Nic nie można udowodnić...

Wspaniały fachowiec,operował mi kręgosłup szyjny -stabilizacja na dwóch poziomach,wszystko jest w najlepszym porządku.Bardzo uprzejmy i serdeczny wie co robi i robi to z nalezytą starannością,Polecam.

Miałam okazję poznać tego Pana. Niestety nie nazwę go człowiekiem. Osoba zadufana w sobie, wręcz pan bardzo arogancki. Nie chciał pomóc, ani nawet chociażby poradzić. Zgodził się z łaską jedynie porozmawiać ze mną. Czekałam dwie godziny, gdy ten Pan juz na korytarzu rozmawiając z pielęgniarką przecząco kręcił głową spoglądając na mnie. Gdy w końcu doszło do "rozmowy" tylko krzyczał. Stawiłam się na oddział neurochirurgii ze skierowaniem a wyszłam roztrzęsiona i z płaczem. Cóż nie zawsze wykształcenie idzie w parze z dobrym wychowaniem. Ale nie poddałam się i udałam do innego szpitala, gdzie zostałam przyjęta jak człowiek. Zrobiono mi szczegolowe badania. Cóż...czeka mnie operacja. Dostałam leki "na teraz"...i cierpliwie czekam. Ten Pan mógłby się wiele nauczyć od jego młodszych kolegów po fachu. A może miał jak kazdy tylko zły dzień. To jest tylko i wyłącznie moja opinia.

Wspaniały fachowiec. Uratował mi życie i zdrowie. Po krwiaku mózgu nie ma śladu, a ja jestem w pełni sprawny umysłowo i fizycznie. Dziękuję bardzo Panie Doktorze. Jestem Pań- skim dłużnikiem do końca życia. Jest Pan profesjonalistą najwyższej klasy.

Dziękuję bardzo Panie Doktorze. Jestem Pań-
skim dłużnikiem do końca życia. Jest Pan profesjonalistą najwyższej klasy.

Tak jak wielu pacjentów Pana opisuje negatywnie to jest szczera prawda.Nie polecamy tego lekarza. W rozmowie jest arogancki zbyt pewny siebie a podejście do osoby chorej nijakie.Nawet nie wytłumaczy co i jakie implanty są wszczepione.Kompletne ignorowanie ludzi.Nie polecam

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Gdańsk"?

Stermed
I Brygady Pancernej Wojska Polskiego 36