Piotr Jurkowski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Dziś pierwszy raz miajem styczność z Panem Piotrem Jurkowskim , usuwał mi szóstke , a właściwie to co zniej pozostało , czyli korzenie tylko , aż trzy sztuki. Mogę napisać tylko tyle MISTRZ !!! MISTRZ !!! MISTRZ !!! W końcu zetknołem się ze Stomatologiem który nie zadał mi wogóle bólu. Schodząc z fotela byłem uradowany jak małe dziecko , z ręka na sercu oświadczam że Pan Piotr jest z innej epoki Stomatologii. Ci pseudo dentysci w Lublinie moga chodzić do niego na szkolenie się , bo na pewno nie mogą ...

W końcu zetknołem się ze Stomatologiem który nie zadał mi wogóle bólu. Schodząc z fotela byłem uradowany jak małe dziecko , z ręka na sercu oświadczam że Pan Piotr jest z innej epoki Stomatologii. Ci pseudo dentysci w Lublinie moga chodzić do niego na szkolenie się , bo na pewno nie mogą się z nim równać w umiejetnościach , jak i bezbolesnym usuwaniu ząbków. Nie wiem jescze jak z leczeniem , ale niebawem sie przekonam , a jestem wręcz pewien że po tym jak mi usunał zęba , to tylko może byc lepiej z inną robotą. Zawsze mnie bolało nawet znieczulenie , to ukłócie zawsze mnie napierniczało , a tu nawet nie wiem kiedy on mi zastrzyk podał , a kilka razy chyba wbił igłę. Ten człowiek poprostu jest stworzony do Stomatologii , i dla ludków co sie panicznie boją dentystów , a ręczę że ja jestem jednym z nich. Wszyscy bojący pacjęci walcie do Pana Piotra Jurkowskiego Stomatologa wszechczasów , którego mamy zaszczyt mieć w swoim mieście.

Zawsze do niego wracam.

Zawsze do niego wracam.

Wspanialy stomatolog godny polecenia. Przemocy człowiek .szkoda ze takich lekarzy jak pan doktor jest tak niewielu

Wspanialy stomatolog godny polecenia.
Przemocy człowiek .szkoda ze takich lekarzy jak pan doktor jest tak niewielu

Wspaniały lekarz i cudowny człowiek. Profesjonalne podejście do pacjenta. Całkowicie można mu zaufać. Informuje o każdym etapie leczenia i nie ma bolesnych niespodzianek. Po koszmarnych doświadczeniach u innych stomatologów i długiej przerwie w leczeniu znowu mam ochotę na zdrowe zęby.

profesjonalny i sympatyczny, w moim odczuciu zaletą doktora jest kontakt z pacjentem, informuje o kolejnych etapach leczenia, polecam

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Lublin"?

Wertera 44
20-713 Lublin