lekarz Piotr Kacalski

Cudowny człowiek ! Leżałam w szpitalu na patologii ciąży ponad tydzień, Dr. Kacalski zrobił dla mnie bardzo dużo, gdyż byłam w kiepskim stanie psychicznym leżąc w szpitalu podczas Pandemii. Bardzo dużo mu zawdzięczam !

Cudowny człowiek !

Uciekać! Tego lekarza to chyba z planu 'Daleko od Noszy' wzięli. W tym wypadku specjalizacja nie oznacza, że mamy do czynienia ze specjalistą, o nie! Stwierdził u mnie bezpłodność dożywotnią. A dzisiaj mam już dwójkę dzieci. Albo cud, albo mamy do czynienia z niekompetencją. *Wydaje mi się, że raczej to drugie.

Stwierdził u mnie bezpłodność dożywotnią. A dzisiaj mam już dwójkę dzieci.
Albo cud, albo mamy do czynienia z niekompetencją.
*Wydaje mi się, że raczej to drugie.

Omijać szerokim łukiem. Nie ufać pozytywnym opiniom. Lekarz kompletnie oderwany od rzeczywistości, pozostałość po PRL'u. Podjął szereg bardzo niekompetentnych decyzji w sprawie ciąży jak i podczas połogu. Pozytywne opinie innych użytkowników bardzo mnie dziwią, ale mając porównanie między 5 różnym ginekologami mogę śmiało dać 1/5, ponieważ ten okazał się być najgorszy z tej grupy.

Jak dla mnie jeden z lepszych lekarzy. Polecam każdej kobiecie robił mi dwa cc nie mam na co narzekać. Świetnie wszystko tłumaczy.

Goraco nie polecam! Burak, ktoremu zalezy tylko na kasie. Nie kompetentny! Nie potrafi wytlumaczyc pacjentce co sie dzieje z ciaza gdy jest zagrozona. Nigdy w zyciu nie zdecyduje sie tam rodzic!

Nie polecam dr Kacalskiego, człowiek ten jest nie przyjemny, w ogóle nie informuje pacjentki o tym co jej dolega. Traktuje człowieka jak jakiś przedmiot, mało delikatny podczas badania. Może gdybym chodzila do niego prywatnie to inaczej bym została potraktowana. Na sam jego widok boję się. Zostałam strasznie przez niego przyjęta do szpitala. Taka osoba w ogóle nie powinna leczyć ludzi. Z gorączka po porodzie przyjechałam w nocy , dr zamiast zbadać mnie przy pomocy Usg zbadał mnie jedynie palpacyjnie i stwierdzi ze nie wie skąd jest gorączka. Po czym okazało się później ze muszę została wylyzeczkowana bo zostały pozostałości po porodzie.( stwierdził to inny lekarz który wykonał usg)

Dzięki dr Piotrowi Kacalskiemu mam wspaniałego synka. Cała ciąża prowadzona była bardzo skrupulatnie. Podczas wizyt był bardzo dokładny, odpowiadał z dużą precyzją, gdy miałam jakieś wątpliwości. Wielkim atutem z pewnością było to, że z racji swojego stoickiego spokoju potrafił zniwelować we mnie niepokój związany z przebiegiem ciąży, gdyż syn był bardzo długo wyczekiwany. Ponadto żartował w sposób wysublimowany, mądry.

Lekarz ktoremu moge podziekowac za to ze nigdy nie bede miala dzieci. Zlekcewazyl moje dolegliwosci ktore byly przyczyna powaznej choroby.Nie polecam jesli zalezy Ci na zdrowiu i zyciu.!!!

A więc na początku pobytu w szpitalu Pan doktor Kacalski wydawał mi się miły ale szybko zmieniłam zdanie jak tylko ją zaczęłam zadawać pytania to zupełnie zmienił podejście do mnie, mało tego nie potrafi normalnie pacjetce wytłumaczyć jaki zabieg będzie miała przeprowadzony i na czym on polega. Pan doktor chodził obrażony nie miły i załatwiał wszystko jak najszybciej. A po porodzie jeszcze przyszedł i się ironicznie śmiał z pacjentki. Nie nie i jeszcze raz nie!! Ale za to panie stalowe pielęgniarki położne naprawdę wspaniałe kobiety!! A szczególnie pielęgniarki naprawdę wam dziękuję za ludzkie podejście do kobiety w ciąży jak i po porodzie!!

Specjalne podziękowania na ręce Pana Ordynatora, dr Piotra Kacalskiego dla lekarzy i personelu oddziału ginekologii i położnictwa Szpitala w Gryficach Salus aegroti suprema lex medicorum est - dobro chorego jest najwyższym obowiązkiem lekarza. Powyższa maksyma oddaje wiernie moje odczucia w trakcie pobytu na Państwa oddziale. Podejście do mnie jako pacjentki, zrozumienie, życzliwość , troska i uśmiech - wszystko to od Państwa otrzymałam. To bezcenne dary, które pozwalają szybciej zdrowieć, mieć pewność, że wszystko będzie dobrze, a także czuć gotowość pomocy, gdy byłaby ona potrzebna. Za tyle dobra bardzo, bardzo serdecznie ...

Za tyle dobra bardzo, bardzo serdecznie dziękuję.

Stanisława Gaweł-Tomala