Piotr Kaczkowski

Może dwie wizyty to nie dużo, ale z całą świadomością stwierdzam że lekarz godny polecenia. Dla takiego lajka jak ja, wytłumaczył postawioną diagnozę, leczenie , ale przede wszystkim ulżył w bólu. Profesjonalnie.POLECAM

Trafiłam na Szpitalny Oddział Ratunkowy po skręceniu kostki. Myślę sobie jak trafię do szpitala, to odpowiednio mnie zdiagnozują. Nic błędnego. Pan doktor nawet nie dotknął stopy. Swoją diagnozę postawił na podstawie rtg. Nie dał zwolnienia, a nawet nie powiedział, że jest ono niezbędne. Minęło już 2,5 miesiąca a ja ciągle cierpię, chodzę z bólem. Udało mi się dostać do innego ortopedy, do dr Mrozińskiego, który zajął się mną profesjonalnie, zlecił zabiegi, ale to co została zaprzepaszczone zaraz po urazie jest nie do odrobienia. Zdecydowanie nie polecam

Super lekarz !!!! Leczy mój kręgosłup od 6 lat. Zlecił wszystkie niezbędne badania. Jest szybki, bystry i kompetentny. Polecam!!!

Uratował mi stope po błędnej diagnozie innego chirurga

Uratował mi stope po błędnej diagnozie innego chirurga

człowiek, który nigdy nie operował nie powinien wypowiadać się na temat niektórych zabiegów operacyjnych!!!! zdecydowanie nie polecam

zdecydowanie nie polecam

Przez 11 lat leczyłem sie i bez rezultatu dopiero Dr. Kaczkowski postawił mnie na nogi wspaniały człowiek i Lekarz bardzo go szanuje

jedyny lekarz na poziomie w Koszalinie z młodego pokolenia...

jedyny lekarz na poziomie w Koszalinie z młodego pokolenia...