dr n. med. Piotr Kalmus

Internista, Reumatolog, USG ortopedyczne

Do Pana doktora trafilam z dosc silnym bolem wszystkich stawow,ponadto towarzyszylo mu wypadanie wlosow,afty w ustach, zas na twarzy pojawila sie dziwna czerwona plama. Za wizyte z usg zaplacilam 200zl, nigdy nie spotkalam sie z taka ignorancja ze strony lekarza, dodam ze mam 34 lata i podobne objawy od 4 ,odkad urodzil sie moj syn. Pan doktor wyraznie sugerowal fanaberie,na koniec powiedzial,iz mam sie tymi bolami nie przejmowac,bo czasami kazdego boli,dodam iz na wizyte zabralam wynik przeciwcial ANA W MIANIE 1;1000..WYSZLAM Z NICZYM,A PO 3 MIESIACACH INNY KOMETENTNY TYM RAZEM LEKARZ ZDIAGNOZOWAL TOCZEN RUMIENIOWATY UKLADOWY, doktor Kalmuszignorowal u mnie jedna z najzlosliwszych chorob z autoagresji ,szczerze odradzam tego naukowca, bo lekarzem raczej nie jest...Iwona.

Lekarz godny polecenia.Słucz co mówi pacjent i ma dla niego czas.

Lekarz godny polecenia.Słucz co mówi pacjent i ma dla niego czas.

Dokładny i rzetelny, inni lekarze powinni się od niego uczyć to jest lekarz z powołania.

Dokładny i rzetelny, inni lekarze powinni się od niego uczyć to jest
lekarz z powołania.

Po pierwszej wizycie uwazam ze jest dobrym doktorem ponieważ zrobił usg postawił słuszną diagnozę dzięki której mogłam ruszać kolanem a następnie chodzići wybieram się na dalsze leczenie które było przerwane wizytą w szpitalu. uwazam ze to jest bardzo dobry lekarz i polecam go.

Gorąco polecam.Całościowe podejście do choroby,trafna diagnoza,kompetencja i profesjonalizm.Super lekarz!

Wciąż poszukujesz "Internista Toruń"?

dane nieaktualne
Szeroka 25