Piotr Kielski

Jak najbardziej polecam, ale tylko do rutynowych wizyt i badań. Być może wynika to z braku wystarczającej praktyki w szpitalu lub po prostu brakiem zainteresowania pacjentką nieprywatną, ale w moim przypadku prowadzenie ciąży przez doktora Kielskiego skończyło się zbyt późnym zdiagnozowaniem zatrucia ciążowego (gestozy) i tym samym zbyt późnym podjęciem odpowiedniego leczenia już w szpitalu (zresztą w zasadzie bez udziału w/w lekarza). Skutkiem tego były przedwczesne narodziny naszego synka i nieprawidłowości związane z niewłaściwym funkcjonowaniem łożyska podczas ciąży. Z synkiem na szczęście wszystko ok, ale nie uniknęliśmy dwóch zabiegów w znieczuleniu ogólnym będących bezpośrednim skutkiem wyżej opisanych nieprawidłowości zaistniałych podczas ciąży.

Jak dla mnie to najlepszy lekarz pod słońcem :). Ma genialne podejście i nigdy nie zmienie lakarza. Prowadzi u mnie już druga ciaze i jestem zadowolona z badan i jego tlumaczen odpowiedzi na kazde pytania moje i mojego meza polecam wszystkim:) od kad do niego chodze namowilam już wiele os które sa lub były w ciąży i nie tylko i kazda jest zadowolona polecam:)

Dr Kielski to dobry lekarz , chodze do Nniego od kilku lat ciąze prowadze od 3 miesięcy ale duzo moich znajomych prowadzilo ciązę i byly zadowolone takze polecam

mnie odpowiada w 100% Mam nadzieje, że to on poprowadzi moją ciążę.

mnie odpowiada w 100% Mam nadzieje, że to on poprowadzi moją ciążę.

najlepszy lekarz pod słońcem. profesjonalne podejscie do pacjentek, wizyty pełne żartów i lużnej atmosfery. Doktor odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy ponad zainteresowanie pacjentki wszystko bardzo dokładnie zrozumiałym dla środowiska nie lekarskiego językiem. moją ciążę i chorobę poprowadził najlepiej jak potrafił nie biorąc ode mnie nawet grosza. połowa moich znajomych z mojego polecenia chodzi do doktora Kielskiego i wszystkie są bardzo zadowolone. pomimo tego ze wizyty u ginekologa do najprzyjemniejszych nie należą, to do takiego doktora chodzi się z przyjemnością i uśmiechem na twarzy. polecam wszystkim!!!

Lekarz kompetentny, odpowiadał na wszytskie pytania , tłumaczył w razie moich wątpliwości , bardzo profesjonalne podejście do pacjenta .

nie polecam,poszlam do niego z krwawieniem w ciazy (nagly przypadek)i w swoich godz pracy na nfz kazal mi zaplacic jak za wizyte prywatna!malo tego ze sie nie poznal,nie dal lekow,to nawet nie raczyl wypisac skierowania do szpitala.zenada!!!moze jest i mly,ale potrafi tez "ukasic".

Bardzo fajny, miły i uczciwy lekarz polecam

Bardzo fajny, miły i uczciwy lekarz polecam

Jedynym minusem jest brak kompetencji w badaniu piersi, który każdy ginekolog powinien umieć wykonać.

Dr Kielski to wspanialy mezczyzna. zna sie na rzeczy jest bardzo uprzejmy mily delikatny, zawsze potrafi wszystko czlowiekowi wytłumaczyc tak aby kazde zadawane pytania przez pacjentki były rozwiane wszelkimi watpliwościami ... polecam Dr Kielskiego ... !!