lekarz Piotr Kleina-Schmidt

Okulista

Polecam wszystkim gabinet Pana dr.Piotra Schmidta,wspaniały lekarz , człowiek niezwykle uprzejmy. Dziękuję Panu bardzo!

Polecam wszystkim gabinet

Leczyłem się u Pana doktora na nużańca przez ponad rok i się udało! Można się wyleczyć ale trzeba być cierpliwym i działać zgodnie z zaleceniami, nie poddawać się!!! Z czystym sumieniem gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym!

Z czystym sumieniem gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym!

Bardzo polecam! Walczę z chorobą 20 lat. Dopiero teraz, leczenie na nużeńca dało niesamowity efekt! Osoby, które nie są pewne czy warto spróbować, nakłaniam z całego serca.

Bardzo polecam!
Osoby, które nie są pewne czy warto spróbować, nakłaniam z całego serca.

polecam wszystkim dr.Piotra Schmidta poniewaz jest swietnym lekarzem.Jego fachowosc,kompetencja i uprzejmosc to sa cechy,ktore emanuja od doktora.Lecze sie u niego od lat i bede sie leczyla caly czas.Nie wyobrazam sobie zmiany lekarza okulisty.Jest dokladny i mily dla pacjenta,odpowiada na kazde pytanie,jest dobrym doradca.Szczerze polecam gabinet dr.Piotra Schmidta

Bardzo polecam kompetentny,wspaniałe podejście do pacjenta wytłumaczy dokładnie chorobę jeśli jest niepewny drąży diagnozę,nie zostawia pacjenta samego z problemem.Bardzo dziękuję więcej takich lekarzy!! BARDZO DZIĘKUJĘ I POLECAM. ELŻBIETA

Wciąż poszukujesz "Okulista Poznań"?

NZOZ Cordis Centrum Medyczne
aleja NIepodległości 2