lekarz Piotr Kleina-Schmidt

Serdecznie polecam Pana doktora Piotra Kleina- Schmidta. To niezwykle kompetentny lekarz, który w sposób profesjonalny potrafi podejść do pacjenta. Poza tym jest niezwykle serdeczny i uprzejmy, co sprawia, że podczas wizyty jest miła atmosfera. Potrafi w sposób dostępny i zrozumiały dla pacjenta wszystko wyjaśnić. Jego wiedzę i perfekcję w wykonywaniu zawodu lekarza okulisty oceniam bardzo wysoko. Serdecznie polecam i BARDZO DZIĘKUJĘ. Marianna

Naprawdę warto skorzystać z bardzo dużej wiedzy i doświadczenia Pana dr.Piotra Kleina-Schmidta .W czasie rozmowy udziela cennych porad i potrafi w sposób rzeczowy i dostępny przedstawić dalsze leczenie. Bardzo polecam

i dostępny przedstawić dalsze leczenie.
Bardzo polecam

Polecam wszystkim gabinet Pana dr.Piotra Schmidta,wspaniały lekarz , człowiek niezwykle uprzejmy. Dziękuję Panu bardzo!

Polecam wszystkim gabinet

Leczyłem się u Pana doktora na nużańca przez ponad rok i się udało! Można się wyleczyć ale trzeba być cierpliwym i działać zgodnie z zaleceniami, nie poddawać się!!! Z czystym sumieniem gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym!

Z czystym sumieniem gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym!

Bardzo polecam! Walczę z chorobą 20 lat. Dopiero teraz, leczenie na nużeńca dało niesamowity efekt! Osoby, które nie są pewne czy warto spróbować, nakłaniam z całego serca.

Bardzo polecam!
Osoby, które nie są pewne czy warto spróbować, nakłaniam z całego serca.

polecam wszystkim dr.Piotra Schmidta poniewaz jest swietnym lekarzem.Jego fachowosc,kompetencja i uprzejmosc to sa cechy,ktore emanuja od doktora.Lecze sie u niego od lat i bede sie leczyla caly czas.Nie wyobrazam sobie zmiany lekarza okulisty.Jest dokladny i mily dla pacjenta,odpowiada na kazde pytanie,jest dobrym doradca.Szczerze polecam gabinet dr.Piotra Schmidta

Bardzo polecam kompetentny,wspaniałe podejście do pacjenta wytłumaczy dokładnie chorobę jeśli jest niepewny drąży diagnozę,nie zostawia pacjenta samego z problemem.Bardzo dziękuję więcej takich lekarzy!! BARDZO DZIĘKUJĘ I POLECAM. ELŻBIETA

Wspaniały lekarz i człowiek.Ma podejście do pacjenta.Jest ciepłym człowiekiem a zarazem fachowcem jakich mało.Serdecznie polecam oddanie się jego opiece.

Naprawdę polecam!Lekarz,który potrafi podejść do pacjenta profesjonalnie! "Odwiedziłam" już wielu specjalistów, którzy leczyli mnie miesiącami i nic. Jedna wizyta u Pana dr Schmidta wystarczyła i już są efekty leczenia. Jest przesympatycznym człowiekiem,który ma ogromną wiedzę i potrafi wszystko dokładnie wyjaśnić.