dr n. med. Piotr Kokowicz

Kardiolog

Trafiłem przypadkiem (z ulicy) do Pana Piotra Kokowicza. Lekarz był bardzo uprzejmy, wyjaśnił przyczyny, sposoby leczenia mojej choroby, oczywiście bez dokonania dokładniejszego badania echa serca się nie obędzie, EKG to nie wszystko. Czytając wcześniejsze komentarze może lekarz miał gorszy dzień? Nie wiem, Ja jestem bardzo zadowolony, czystym sumieniem polecam.

Nie polecam pana doktora, niemily, niekulturalny, robi łaske ze przyjmuje pacjenta i to prywatnie. Jak mozna w ten sposob traktowac i odzywac sie do osoby starszej troche taktu i wyczucia. Lekarz ktory od wejscia do gabinetu nie wzbudza zaufania, zamiast wytlumaczyc i uspokoic pacjenta to raczej jeszcze bardziej straszy. Nie polecam pana doktora !!!

Byłem u pana doktora, miał pretensję że, przyszedłem do niego lecząc się u innego kardiologa. Zmył mnie, że szukam podważenia swojego lekarza. Nie obchodziła go moja cała dokumentacja ze szpitala. Byłem rozczarowany podejściem do pacjenta i jego problemu.

od 10 lat jestem pod opieką tego lekarza i jestem więcej niż bardzo zadowolony, od roku pod jego opieką jest również moja żona. Kilkoro moich znajomych także jest jego pacjentami i bardzo sobie chwalą tego lekarza.

Czy lekarz do którego zgłasza się pacjent z EKG gdzie doktor widzi migotanie przedsionków powinien wyrzucić pacjenta z gabinetu ? Dobry lekarz na pewno nie ale dr Kokowicz to potrafi. Taki to lekarz . Wybór należy do Was sercowcy.

Doskonały lekarz. Zawdzięczam mu stabilność swojej choroby wieńcowej. Jestem jego pacjentem od kilku lat. Niestety, trudno się do dostać do dr Kokowicza. Polecam, póki co, ASMED przy al. Stanów Zjednoczonych w Warszawie, gdzie doktor przyjmuje w piątki (tel 22-8714402)