Nie polecam,nic się nie dowiedzieliśmy, podejście jest takie żeby wyrzucić z gabinetu,. Z internetu można więcej się dowiedzieć niż od tego pana.

Wszystko OK. Bez uwag. Diagnoza szybka i prawidłowa. Wysoki poziom kompetencji. Wizyta przyjemna. Wysoki poziom kultury osobistej.

Doktor Piotr przeprowadził zabieg na moich rękach, które są dla mnie bardzo, bardzo ważne gdyż są dla mnie źródłem utrzymania. Od początku miałam zaufanie do pana doktora. Wytłumaczył wszystko to, co dotyczyło mojego urazu rąk. Leczenie przebiegało szybko i sprawnie. Doktor Piotr to pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim muzykom.

Doktor przeprowadzał zabieg ortopedyczny. Przed zabiegiem dokładnie wytłumaczył przyczyny, po zabiegu osobiście dwa razy sprawdzał samopoczucie, wytłumaczył co zrobił, jakie będą skutki, jak należy funkcjonować, na piśmie otrzymałem konkretne zalecenia. Konsultacje pooperacyjne były bardzo konkretne. wszystko przebiegło tak, jak zapowiedział. Obecnie wybieram się do niego na nowy zabieg.

Obecnie wybieram się do niego na nowy zabieg.

Wspaniały specjalista, konkretny i pewny w działaniu. Nawiązuje bezpośredni kontakt z pacjentem.

zostalam potrktowana ignorancko tak samo za pierwszym jak i drugim razem podczas wizyty,mam bóle karku ,lopatki ,lewej ręki i zdrętwiale trzy palce u lewej ręki ,ataki bólu powtarzają sie co trzy miesiące i trwają dwa tygodnie ,zalecono mi ćwiczenia i to wszystko

Super facet! Jeździłam po różnych specjalistach po różnych miejscowościach a żaden nie dorasta mu do pięt.

Wspaniały lekarz, jestem mile zaskoczona profesjonalnym podejściem do pacjenta.

Wspaniały lekarz, jestem mile zaskoczona profesjonalnym podejściem do pacjenta.

Aż chce się "dostąpic" urazu, by miec zaszczyt obcowac z tym człowiekiem. Mężczyzna uroczy, kompetentny lekarz z uśmiechem na twarzy (uśmiechem, który sam w sobie jest już lekiem). Spełnia oczekiwania bo... (wy)leczy. Jest kompetentny - fachowiec! Uprzejmy pomimo zapracowania. Poświęca dużo czasu pacjentowi przeprowadzając zabieg. Pracuje w oddziale ortopedii nie zaś w terapiach, tym samym to ani miejsce, ani pora na trzymanie za rączkę i wysłuchiwanie o życiu chorego. Ma dobrze przeprowadzac operacje i tak robi. Zapytaj a wytłumaczy chorobę i metodę leczenia. Holistycznie podchodzi do problemu zdrowotnego. Swoją osobą, ...

Spełnia oczekiwania bo... (wy)leczy.
Jest kompetentny - fachowiec!
Uprzejmy pomimo zapracowania.
Zapytaj a wytłumaczy chorobę i metodę leczenia.
Holistycznie podchodzi do problemu zdrowotnego.
Swoją osobą, kompetencją wzbudza zaufanie.
Tak, polecam tego lekarza moim bliskim i znajomym.
Dziękuję, że Pan jest, doktorze Piotrze.
niputnisoumis@op.pl

Bardzo kompetentny lekarz chociaż trochę zabiegany, leczę się od kilku lat i zawsze bardzo dobrze oceniam wizytę u Pana Piotra, a moje "szczęście " do urazów podpowiada mi że jeszcze się spotkamy.