dr n. med. Piotr Kopaczyński

Proktolog, Chirurg ogólny

Ponad 250 zł wydane na wizytę, która trwała może 5-7 minut? Po wyjaśnieniu swojego problemu przeszliśmy do badania, które zostało skwitowane "Pana to w ogóle boli?", po czym przy wyraźnym guzku (zauważonym również przez lekarza) zapisano mi maść. Problem miał zniknąć, a jest tylko gorzej. Wybaczy pan, panie doktorze ale mimo faktu, że jest pan miły to oczekiwałem czegoś więcej. Przede wszystkim pomocy. A tak stracił pan pacjenta i jego cenny czas (i pieniądze).

Nie polecam. Przez pół roku byłam leczona na zupełnie inne schorzenie niż miałam. Bez żadnej poprawy. Dopiero konsultacja u innego lekarza pokazała co mi jest naprawdę.

Dziś mieliśmy styczność z tym lekarzem który nie wiedział nic mimo że jest opiekunem sali gdzie leży masz członek rodziny.jak można być opiekunem sali i nie przygotować się do pracy po prawie tygodniu pobytu na oddziale.masakra jakaś.pan doktor wrócił z wakacji taka wiadomość otrzymaliśmy w dyżurze pielęgniarek.przy drugim podejściu pan doktor na pytanie o stanie zdrowia zaczął gadać co mu kolega z za drzwi podpowiedział.strasznie arogancki.nie polecam.!

Wspaniały lekarz z powołania. Niezwykle cierpliwy i bardzo delikatny, co jest niezwykle ważne w tym bolesnym schorzeniu. Doskonały specjalista w swojej dziedzinie, który nie pozostawia pacjenta samemu sobie. Wszystkie problemy dokładnie tłumaczy. Jestem szczęśliwa, że w końcu trafiłam do gabinetu nie tylko prawdziwego specjalisty, ale po prostu wspaniałego człowieka. Polecam wszystkim, którzy stracili nadzieję borykając się z tym problemem.

świetny lekarz, niekrępujący, solidny, wzbudzający zaufanie, tłumaczący, miły, konkretny, rzetelny. wiem, co mi jest, wiem, jak się leczyć, dr mówi jak do człowieka, widać, że ma dużą wiedzę.polecam

lekarz spox! i nie naciąga na kasę!badanie prawie bezbolesne, wyjasnia metody i prowadzi do schizola psychicznego, jak trzeb a to robić jak nie trzeba zabiegu to nie zaleca.