dr Piotr Kowalczyk

Miałam przyjemnosc z Panem dr. Się spotkać przez przypadek. Lekarz u ktorego mialam wizytę zobaczy moje badania krwi i stwierdził że powinnam z badaniami udać się do tego pana. Pan Piotr przyjął mnie bez umówionej wizyty poświęcił mi dużo czasu, zbadał. Skierował na dalsze badania. Jestem bardzo zadowolona. Polecam

To lekarz wyjątkowy, który potrafi wysłuchać i pomóc. Najlepszy, z jakim miałam do tej pory kontakt. Profesjonalnie, życzliwie i troskliwie podchodzi do pacjenta. Szczegółowo analizuje dokumentację, poświęca czasu tyle, ile potrzeba. Z uwagą i zaangażowaniem podchodzi do problemu. Dokładny i komunikatywny. Wspaniały kontakt z pacjentem, precyzyjne i fachowe podejście. Bardzo dobra i dokładna informacja i zalecenia po badaniu. Wysoka empatia i kultura osobista. Duża wiedza, wyważenie, przy tym uprzejmy i skromny. Świetny lekarz, profesjonalista. Godny zaufania. Z całą odpowiedzialnością polecam wizytę i opiekę Pana Doktora, jak również Przychodnię Matopat, z ...

Świetny lekarz, profesjonalista. Godny zaufania.
Z całą odpowiedzialnością polecam wizytę i opiekę Pana Doktora, jak również Przychodnię Matopat, z której usług korzystam.
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję bardzo za dotychczasową pomoc.

Bardzo pozytywna. Prowadzi mnie z leczeniem tarczycy a właściwie juz po jej wycięciu obecnie. Od ponad 3 lat. Zawsze uprzejmny, wszystko wytłumaczy zawsze ma czas aby wyjaśnic wszystkie wątpliwosci. Z czystym.sumieniem mogw polecieć.

Nie polecam. Człowiek płaci za wizytę prywatną i nawet nie wystawi skierowań na badanie krwi, mimo potrzeby udokumentowanej. Brak słów

Od kiedy jestem pacjentką Pana Doktora czuję się w pełni bezpieczna i "zaopiekowana". Kompleksowo i szczegółowo przeprowadza badanie, wnikliwie analizuje wyniki badań i zaleca, a wręcz wymaga troski o własne zdrowie. Ustala termin następnej wizyty absolutnie zgodnie z potrzebami. Niezmiernie cieszę się, że mam szczęście korzystać z pomocy i opieki Pana Doktora.

Okropny lekarz! Zero podejścia do pacjenta. Wyśmiewa objawy, nie słucha, na dostarczone wyniki badan nawet nie raczył spojrzeć. Na wizytę (prywatnie) czekałam ponad pół roku! Przyjął mnie w niespełna 10 min. Nie polecam.

Godny polecenia innym lekarz.Wysoka kultura osobista, godny zaufania, dobry diagnostyk.Szkoda że ciągle zajęty.

Bardzo dobry lekarz, świetny lekarz, doskonaly diagno sta.Widzi caly obszar a nie wycinek.Wysoka kultrura osobista

Lekarz który na podstawie badań krwi np, słabej hemoglobiny u mężczyzny 13,8 stwierdza nowotwór jelita grubego. Mój brat z tego powodu nie spał 2 tyg z nerw i zestresowania. Badania kolonoskopii i przewodu pokarmowego wykluczyły nowotwór. Dlaczego z podstawowego badania lekarz z wieloletnim doświadczeniem może powiedzieć pacjentowi, że to nowotwór, Nikomu nie polecam tego palanta. to lekarz który nie ma chyba oleju w głowie ,żeby komuś coś takiego powiedzieć bez potwierdzenia tego badaniami, Ale zastanawiam się ,że może był inny cel- wystraszyć pacjenta i zapłacenie przez niego zabiegu kolonoskopii. Konował nad konowałami, nie powinien być dyrektorem szpitala.

Koszt zbędnych badań lekarskich w tym kolonoskopii wyniósł 1300zł.

Lekarz z powołania.Cierpliwy,szczgólnie w stosunku do starszych ludzi.Doładnie tłumaczy symptomy choroby i leczenie które zastosuje.Moja mama, która się u Pana Doktora leczy już od wielu lat(ma już 86 lat)zawsze mówi o Nim że jest to "młody ojciec starych ludzi". Panie Doktorze,dziękuję że Pan jest!!!