od kilku lat jest moim lekarzem i nie mam zamiaru zmieniać to bardzo dobry lekarz

porazka nie polecam jest to lekarz ktorego zjadla rutyna gdybym wiedziala ze tak bedzie olewac calą sytuacje mojej ciazy wolałabym chodzic na nfz ale sie posluchalam innych osob i poszlam do niego co teraz cholernie zaluje.

byłam pacjentkom tego lekarza na oddziale, ciąża zagrożona, beznadziejny przypadek, pewnie dlatego odesłali mnie do domu, zero rozmowy, zero wsparcia, skazali dziecko na śmierć bo umierało w brzuchu, kilka dni po wypisie było już po wszystkim, na szczęście poszłam gdzie indziej i uratowali malucha, ale nikomu nie życzę takiej "obslugi" primo non nocere

Polecam serdecznie Pana Doktora.Zawsze ma dla mnie czas, odpowiada na każde pytanie. Może nie rozczula się nad pacjentką ale przekazuje wszystkie informacje. Poza tym bardzo sympatyczny. Moją ciążę prowadzi od 12 tygodnia, a termin już za kilka dni.

Rewelacyjny lekarz!Dzięki niemu przeszłam przez cała ciaże i poród bez problemów i stresu.Fantastycznie sie mną opiekował, dbał o mnie w szpitalu. Wszystko odbyło się tak jak to wcześniej omówiliśmy. Polecam, pomimo innych opini. Chce żeby prowadził moją druga ciążę. Bardzo miły, kompetentny i konkretny.

Dziewczyny chce was wszystkie ostrzec przed dr. Piotrem Krajewski z CZMP , przyjmuje on rowniej na retkini na wyszynskiego 99. Jest to lekarz niekompetentny, ktory nie potrafi podejsc do pacjentki i nie potrafi jej zbadac. Jestem w 6 tygodniu ciazy poszlam do tego lekarza na wizyte, przeprowadzil badanie ginekologiczne powiedzial ze w szystko jest w porzadku.podziekowalam za wizyte i szczesliwa ze wszystko jest ok poszlam do domu.bylo to w srode 15 lipca. W sobote wieczorem dostalam plamien, zaniepokojona poprosilam meza zeby mnie jak najszybciej zawiozl do szpitala tam zbadano mnie ...

Jestem w 6 tygodniu ciazy poszlam do tego lekarza na wizyte, przeprowadzil badanie ginekologiczne powiedzial ze w szystko jest w porzadku.podziekowalam za wizyte i szczesliwa ze wszystko jest ok poszlam do domu.bylo to w srode 15 lipca. W sobote wieczorem dostalam plamien, zaniepokojona poprosilam meza zeby mnie jak najszybciej zawiozl do szpitala tam zbadano mnie i stwierdzono ze mam nadrzerke, grzybice i przodo zgiecie macicy.Stwierdzono rowniez poronienie zagrozone i spedzilam w szpitalu 4 dni na obserwacji.Wkoncu poczulam ze sie mna zajmuja, badaja i staraja sie mi pomoc i wszystko wytlumaczyc. Przypominam ze 15 lipca bylam badana czyli zaledwie 3 dni wczesniej i dr Krajewski nic nie zauwazyl, a takie dolegliwosci nie biora sie z dnia na dzien.
Pomine rowniez fakt ze nie dostalam od pana Piotra Krajewskiego zadnego skierowania na badania (zadne) zadnych zalecen ani ksiazeczki ciazy, tlumaczyl sie tym ze nie chce zapeszyc. Co to za lekarz!!!!!!!!
naprawde Ostrzegam przed tym Panem