dr hab. n. med. Piotr Krokowicz

2,2
2,1
2,2
2,1

doktor nieprzyjemny i arogancki wulgarnie zachowywal sie w stosunku do mnie i do mojej mamy z ktora weszlem razem do gabinetu jestem pacjentem po calkowitym usunieciu jelita grobego i usunieciem czesci zaladka i mam otworzony wewnetrzny zbiornik jelitowy miewam ostre bole i mam stwierdzone zapalenie zbiornika jelitowego pan doktor nie zrobil nic i nie zastosowal zadnego leczenia wydojil ze mnie 900 zlotych i nie zrobil zadnych badan nie polecam tego lekarza jest arogantem i zwyklym materialista i leci tylko na kase.........

Pan doktor jest chamem . Prywatny gabinet moim zdaniem traktuje jak fabrykę pieniędzy. Byłam u niego w październiku z przetoką odbytową-pochwową. Po pierwsze potraktował mnie jak intruza bo za dużo chciałam wiedzieć, za 7 minut wizyty ( w międzyczasie odebrał 2 prywatne telefony) zapłaciłam 300 złotych. Stwierdził, że pomoże mi tylko stomia . Na moje pytanie jak długo będę miała stomię odpowiedział, "w pani wieku to może już pani nosić worek do końca życia (mam 54 lata). Wyjechałam leczyć się do Niemiec. Zrobiono mi operację zamknięcia przetoki. Co prawda 7 ...

Wyjechałam leczyć się do Niemiec.
Zrobiono mi operację zamknięcia przetoki. Co prawda 7 dni po operacji miałam głodówkę ale teraz jest już bardzo dobrze i obyło się bez żadnej stomii.
Nie polecam tego lekarza. Arogant, impertynent, brak współczucia dla chorych ludzi, którzy za ciężkie pieniądze szukają u niego ratunku.
Małgorzat Żochowska

Bardzo niemiły,pojechaliśmy z tatą prawie błagając profesora o pomoc ale niestety powiedział nam .że on nie uleczy całego świata-chyba zapomniał o przysiędze ,że będzie ratował ludzkie życie:(

Nie wytłumaczył mi zupełnie na czym ma polegać operacja, jakie są jej konsekwencje, nie sprawdził w jakim stanie jest moje jelito nie robiąc żadnych badań.Usunął mi prawie zdrowy organ czyniąc ze zdrowego człowieka wrak.Nie polecam.

Gburowaty ale chirurg znakomity i ma złote serce. Dwa razy mnie operował i uratował przed stomią. Polecam.

Jadąc do profesora nie oczekiwałam cudów, ale liczyłam że zleci jakieś konkretne badania, których nie zrobiono pomimo mojego 3-letniego cierpienia i bólu. Stać go było tylko na to żeby powiedzieć że mnie nic nie boli i za dużo myślę o bólu. Jest zadufany w sobie, nie mieszkam blisko poznania więc była to "wycieczka" na darmo.

Witam nie polecam nikomu tego lekarza jest to człowiek co zjadł wszystkie rozumy mysli ze ma tyluł to mu wszystko wolno.Leczył mnie za zapalenie odbytu a ja miałam już zaawansowanego crohna odesłałby mnie na tamten świat.Dajcie sobie z nim spokój.

TRAKTUJE PACJENTA JAK PRZEDMIOT I ROBI SOBIE ŻARTY POPISUJĄC SIĘ PRZED PERSONELEM

gbur , do tego z grubymi paluchami,zero kontaktu z pacjentem.

gbur , do tego z grubymi paluchami,zero kontaktu z pacjentem.

Gburowaty, za 200zl spodziewałam się spędzić więcej czasu niż 8minut. Taśmowo, taśmowo... następny, następny...