dr n. med. Piotr Kuc

1,8

Tylko Polecać Pana Doktora, pomocny i bardzo dobry fachowiec. Gdyby nie jego pomoc, nie wiem jakby dziś wyglądało moje życie. Bardzo Dziękuję.

Tylko Polecać Pana Doktora, pomocny i bardzo dobry fachowiec.
Gdyby nie jego pomoc, nie wiem jakby dziś wyglądało moje życie.
Bardzo Dziękuję.

Brak słów, by opisać niekompetencje tego pozbawionego podstawowych zasad moralnych człowieka. Wskutek wielu zaniedban, a dokładniej leczeniu "na oko" zrujnowal moje zdrowie, czego skutkiem była operacja, której można było uniknąć. Zero badań, bezczelne odpowiedzi - wiedzy i zaangażowania zero ! Przestrzegam przed jakąkolwiek wizyta, jestem zła i rozżalona, zamiast leczyć, doprowadził do ruiny moje zdrowie. Dodatkowo arogancki, bezczelny...dobrze, że przeczucie kazało zasięgnąć mi opini innego lekarza. Jak można? Powinien odpowiadać dyscyplinarnie za swoje czyny

Podejscie od niechcenia. Brak informacji oraz uprzejmosci, po opisaniu objawow zapytal „co pan ode mnie oczekuje, co ja mam z tym zrobic”. Gorszego podejscia do pacjenta dawno nie doswiadczylem.

Również uważam że lekarz jest niekompetentny... miałam skrecone kolano. Nawet go nie obejrzał, powiedział że jestem młoda i rozchodze to i że ludzie poważniejsze problemy mają. Kazał sobie zrobić usg kolana które już miałam wcześniej zrobione i nawet to nie obejrzał. Mam zerwana łąkotke, ból niesamowity a on gada że nic takiego... w ciągu 4 godzin przyjmuje 60 pacjentów. ..czego się po takim lekarzu spodziewać ?

Dzisiejsza wizyta u p. Doktora w przychodni przyszpitalnej była miłym zaskoczeniem. Bardzo miły, kompetentny i wyrozumiały Czułam się jak w prywatnym gabinecie.Polecam.

Pełen profesjonalizm i uprzejmość choć miał powody aby powiedzieć mi parę niemiłych słów, uważam fachowość bez zastrzeżeń

Co to za bzdurne i nieprawdziwe opinie. Ciekawe ,kto je wpisuje. Byłam u lekarza. Postawił trafna diagnozę i zalecił skuteczne leczenie.A byłam tez wcześniej u innych ortopedów,którzy nie byli w stanie mi pomoc.

Ten pan nie powinien zajmować się chorymi to co wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie, leczył mnie 2 tygodnie aż uciekłam do innego miasta. Tylko kto mu na to pozwala. Sama jestem lekarzem wiem co mówię. I jeszcze jedno on nie jest żadnym doktorem nauk medycznych to zwykły lekarzyna. Szkoda, że nie przyjął tytułu profesora albo biskupa. :)))

arogancki za każdą wizytą poleca zmienić prace po stwierdzeniu, że należy się prześwietlenie całego kręgosłupa wypisuje tylko jego dolną część.Po to aby zapłacić za kolejną wizytę i tak za każdym razem

Nie polecam nawet najwiekszemu wrogowi. Gbur,bez kultury osobistej.Pacjent jest winny wszystkiemu co spapra