31.01.2020 miałam operację pomostów wykonaną przez kardiochirurga dr Piotra Kulę. 10.03.2020 byłam na wizycie kontrolnej po operacji. Moje wrażenia z tej wizyty : to LEKARZ z powołaniem,zrozumieniem psychiki pacjenta,uśmiechnięty. Udziela szczegółowych informacji co mam czynić dalej oraz wspiera werbalnie w dochodzeniu do zdrowia.To cechy ,które są bardzo ważne dla pacjentów a oprócz tego fachowość i profesjonalizm ,którymi się dzieli z osobami po drugiej stronie biurka. BARDZO ..........DZIĘKUJĘ za dalsze życie i ŻYCZĘ DŁUGIEGO ŻYCIA w ZDROWIU. Pacjentka CSK-20-1408(rodo) PS 5 gwiazdek to za mało aby oddać pozytywność tego lekarza

Miałem operację by-passe w 2012 roku którą wykonał Pan Doktor Piotr.To przecież należy do Jego zawodu. Ale operacja to po- czątek drogi dochodzenia do zdrowia przez pacjenta.Tu pokazało się oddanie Pana Doktora dla człowieka. Wspaniały kontakt, zrozumienie,pełna informacja, życzliwość. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu.To lekarz mający od Boga szczególny dar po-wołania Go do czynienia dobra w dziedzinie chirurgi i leczenia serca. Dziękuję ocena 5+

Miałem operację by-passe w 2012 roku